"Ministrs darbojas jau gadu un trīs mēnešus, bet rezultāti diemžēl nav nemaz tik pozitīvi. Veselības nozare tik tiešām ir uz sagruvuma robežas. To mēs redzam no pacientu puses," raidījumam atzina Veide. Redzot kā strādā veselības ministrs, esot jāšaubās, vai viņš vispār spēj kvalitatīvi vadīt nozari, pauda Veide.

Ārstu aplēses liecinot, ka pēdējo piecu gadu laikā palielinājies hronisko pacientu skaits. Tas nozīmēm ka nozarei nepieciešams papildu finansējums, un citu risinājumu nav.

Paužot kritiku par Belēviča darbu, kā piemērus Veide minēja Belēviča solījumus par medikamentu cenu samazināšanos, taču, pretēji solītajam, zāles kļuvušas dārgākas. Tāda pat situācija esot ar rindām uz izmeklētājiem. Ministrs solīja, ka rindas kļūšot īsākas, bet tās kļuvušas garākas.

Tāpat asociācijas prezidente atklāja, ka pacienti jūtas nedroši par veselības aprūpi. “Daudzi pacienti saka, ka viņiem ir bail iet pie ārsta vai uz izmeklējumiem, jo viņi nezina, vai tie būs valsts apmaksāti vai arī viņiem būs pašiem jāmaksā, vai sagaidīs rindu," atklāja Veide. Turklāt daudziem pacientiem ir jāizšķiras - vai maksāt par ārsta apmeklējumu vai ikdienas vajadzībām, piemēram, īri, pārtiku