"Šeit ierados projekta ietvaros. Konsultēju "Vodafone", jo viņu partneris šobrīd ienāk Ugandas tirgū. Palīdzu viņiem mārketinga daļā, bet detaļās dziļi neieslīgšu," smaidīgi ar sevi iepazīstina Reinis. Latvietis jau vairākus gadus strādā vadības konsultāciju uzņēmumā "Civitta", un darbs viņu jau iepriekš aizvedis uz Londonu, bet tuvākā nākotnē tā varētu būt kāda Āzijas valsts, tālākā – arī citi kontinenti.

"Tas, kā es uzzināju, ka braukšu uz Ugandu, bija diezgan smieklīgi. Pirms tam gadu biju strādājis Londonā. Kad darbs tur beidzās, pirms atgriešanās Latvijā nolēmu ar draugiem aizbraukt pasērfot uz Maroku. Dienā, pirms jādodas uz Maroku, man piezvana un pasaka, ka varu doties projektā uz Ugandu. Kad prasīju, kad tas plānots, viņi atbildēja, ka jau rīt," smejoties atceras Reinis. Jaunietis stundu padomājis un nolēmis, ka izaicinājums jāpieņem un jādodas pretī labai karjeras iespējai un piedzīvojumam reizē. "Īstenībā ļoti nenožēloju savu lēmumu, jo arī pēc tam varu aizbraukt atvaļinājumā," spriež jaunietis.

Latvietis gan atzīst, ka šaubas par to, vai pieņemts pareizais lēmums, ir bijušas. "Kādu laiku jau nebiju bijis Latvijā, tādā ziņā šaubījos. Ja runā par valsti kā tādu, man nebija nekādu aizspriedumu. Šī ir pirmā reize Āfrikā, un tas ir piedzīvojums." Pirms došanās uz Ugandu, Reinis šo to par valsti bija uzzinājis no informācijas internetā, bet realitāte izrādījās pavisam citāda. "Šeit uz vietas visu daudz košāk redzi, ir daudz foršu lietu," teic jaunietis. Galveno, kas patiesi pārsteidzis un kas atšķiras no Latvijas, Reinis min vietējo cilvēku sirsnīgumu. "Visi ir ļoti draudzīgi. Iebraucējiem te ir viegli dzīvot, jo vietējie sirsnīgi uzņem. Vēl, protams, daba. Katru nedēļu varu doties kādā izbraucienā apskatīt dabas brīnumus," stāsta Simanovskis.