1. Juris Apinis - Ērgļu arodvidusskolas direktora vietnieks praktiskajā apmācībā
2. Jānis Ādamsons - LR 7.Saeimas deputāts
3. Aija Barča - LR 7.Saeimas deputāte, Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja
4. Leonards Barkāns - Rīgas pilsētas valsts un pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas komisijas loceklis
5. Guntis Bergs - A/S "Brīvais vilnis" finansu direktors
6. Jānis Bērziņš - Jelgavas Domes deputāts
7. Leons Bojārs - LR 7.Saeimas deputāts
8. Jānis Buļs - Mērdzenes pagasta skolas direktors
9. Jānis Čevers - LR 7.Saeimas deputāts
10. Juris Ivars Čivčs - Siguldas pilsētas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks

11. Andrejs Dauksts - Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks
12. Jānis Dinevičs - Z/S "Gosupi" direktors
13. Arnolds Drelings - Rēzeknes 1.vidusskolas direktors
14. Gunārs Freimanis - LR 7.Saeimas deputāts
15. Juris Gabranovs - LR 7.Saeimas deputāta palīgs
16. Māra Rudīte Gailīte - Valmieras ģimnāzijas logopēde
17. Aina Giptere - LSDSP Rīgas biroja vadītāja
18. Jānis Grasis - A/S "Akciju komercbanka "Baltikums"" juridiskās pārvaldes vadītājs
19. Valentīns Grigorjevs - Jelgavas Domes deputāts
20. Oskars Grīgs - LR 7.Saeimas deputāts

21. Jānis Gulbis - VAS "Latvijas Dzelzceļš" Informatīvās skaitļošanas centra direktora vietnieks
22. Marts Hahelis - Rēzeknes pilsētas domes deputāts
23. Orvils Heniņš - Rīgas pilsētas domes deputāts
24. Aidis Herings - Saldus pilsētas domes priekšsēdētājs
25. Rita Iesalniece - Poliklīnikas "Olvi" galvenā ārste
26. Dainis Īvāns - Rīgas pilsētas domes deputāts
27. Osvalds Joksts - Sociālo tehnoloģiju augstskolas profesors
28. Jānis Jurašs - SIA "Burtnieku zirgaudzētava" direktors
29. Arnis Kalniņš - LR 7.Saeimas deputāts
30. Jānis Kazāks - Rīgas domes Satiksmes departamenta kontroles dienesta priekšnieks

31. Imants Keišs - SIA "ATP Virši" direktors
32. Guntis Klapars - SIA "Garantija" veterinārārsts eksperts
33. Pēteris Krīgers - Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieks
34. Gatis Krūmiņš - Smiltenes pilsētas domes deputāts
35. Pēteris Kučiks - Alūksnes slimnīcas ārsts anesteziologs - reanimatologs
36. Imants Kurts - Kurzemes Valsts militārā dienesta pārvaldes Ventspils militārā dienesta nodaļas vadītājs
37. Valdis Lauskis - LR 7. Saeimas deputāts
38. Viola Lāzo - Latvijas Republikas 7.Saeimas deputāte
39. Pēteris Leiškalns - Jūrmalas sabiedrisko pakalpojumu regulatora padomes priekšsēdētājs
40. Juris Ločmelis - Rugāju vidusskolas direktors

41. Edgars Mednis - Zemnieku saimniecības "Upmaļi" īpašnieks
42. Jānis Megnis - SIA "Baltica kuģniecība" mārketinga menedžeris - juriskonsults
43. Imants Melderis - Izglītības valsts inspekcijas vecākais inspektors
44. Vladimirs Meņšikovs - Daugavpils Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes dekāns, asociētais profesors
45. Leons Mežeckis - BO SIA "Stūre" pilnvarnieks
46. Meinards Mētelis - Kuldīgas raj. Īvandes pag. z/s "Pilskalni" īpašnieks
47. Zinta Mielava - Valsts Zemes dienesta Ziemeļkurzemes reģionālā nodaļas Tukuma biroja zemes ierīkotāja
48. Jānis Misa - Rīgas skolu valdes bērnu un jauniešu sporta centra "Daugavas sporta nams" direktors
49. Visvaldis Mucenieks - LSDSP Rīgas Zemgales pr-tas organizācijas priekšsēdētājs
50. Astrīda Mūrniece - LR 7.Saeimas deputāta palīdze

51. Jānis Neimanis - Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības Liepājas arodbiedrību centra priekšsēdētājs
52. Gunārs Ozols - Madonas pilsētas domes deputāts
53. Juris Punculs - Bezpeļņas A/S "Parekss atklātais pensiju fonds" viceprezidents
54. Rūdolfs Aivars Puriņš - Z/s "Pūriņi" vadītājs
55. Inta Purviņa - Olaines pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece
56. Valentīns Rakstiņš - Madonas pilsētas 2.vidusskolas direktors
57. Jānis Riņķis - Rīgas domes priekšsēdētāja ārštata padomnieks
58. Gints Rožkalns - Limbažu pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks
59. Helēna Soldatjonoka - 7.Saeimas deputāte
60. Imants Stirāns - LR 7.Saeimas deputāts

61. Valija Straupe - VAS "Nodarbinātības valsts dienests" Jūrmalas centra filiāles vadītāja
62. Guntis Šēnhofs - Basketbola skolas "Rīga" direktors
63. Silvija Šimfa - Latvijas Pašvaldību savienības padomniece sociālajos un veselības jautājumos
64. Igors Trubko - SIA "Starptautiskās sadarbības centrs "ITA"" prezidents
65. Īrēna Upeniece - Rīgas Stradiņa Universitātes rehabilitācijas katedras docente
66. Dainis Vanags - LR Totalitāro noziegumu izvērtēšanas komisijas priekšsēdētājs
67. Elmārs Vēbers - Rīgas Domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta direktors
68. Inese Vītola - Jēkabpils raj. padomes teritoriālās attīstības plānošanas un investīciju nodaļas vadītāja
69. Diāna Vucāne - Preiļu rajona sporta kluba "Cerība" sporta trenere
70. Andrejs Zagorskis - Preiļu rajona izglītības pārvaldes vadītājs

71. Vanda Zamicka - Jāņa Salenieka juridiskā biroja "Reforma" juriste
72. Nellija Zvaigzne - LR 7.Saeimas LSDSP frakcijas vecākā konsultante
73 Osvalds Zvejsalnieks - LR 7.Saeimas deputāts