Vilciņa pastāstīja, ka Vrubļevskis bija vienīgais kandidāts uz šo amatu. Viņu kā pēcteci šajā amatā ieteica bijušais LOK prezidents Vilnis Baltiņš.

Saskaņā ar aģentūras LETA arhīva datiem, Vrubļevskis dzimis 1957.gada 2.jūnijā Jelgavas rajonā. Viņš ir absolvējis Latvijas Valsts universitāti, Juridisko fakultāti.

Vrubļevskis ir sporta meistarkandidāts riteņbraukšanā, bijis vairākkārtējs Latvijas jaunatnes un junioru čempions un Latvijas Augstskolu čempions riteņbraukšanā šosejā un Rīgas čempions riteņbraukšanā trekā.

Viņš strādājis Latvijas Tiesu ekspertīžu un kriminoloģijas Zinātniskās pētniecības laboratorijā par laborantu un zinātnisko līdzstrādnieku, bijis Latvijas PSR Augstākā tiesas priekšsēdētāja palīgs, Rīgas pilsētas Proletāriešu rajona tiesas tiesnesis, kā arī Rīgas rajona tiesas priekšsēdētājs.

No 1988.gada Vrubļevkis bijis Latvijas Olimpiskā komitejas ģenerālsekretārs. Laikposmā no 1995.gada līdz 1999.gadam viņš bija Eiropas Olimpisko komiteju asociācijas Juridiskās komisijas loceklis, bet 1996.gadā kļuva par Starptautiskās sporta arbitrāžas tiesas (Lozanna) arbitru.

Kopš 1994.gada Vrubļevskis ir zvērināts advokāts un ir pildījis administratora pienākumus dažādu uzņēmumu maksātnespējas procesos.