Rudenī gaidāmajās parlamenta vēlēšanās no "Saskaņas" saraksta Rīgas apgabalā ar 37. kārtas numuru startēs arī 1989. gadā dzimušais Asifs Ibragimovs, kurš saimnieko sev piederošajā Bolderājas kebabnīcā "Gvatar". Tur Ibragimovs darbdienu rītos pensionāriem savām rokām dala bezmaksas maizi. Par šo akciju izveidots arī videorullītis, kas ceļo sociālajos tīklos, pozitīvs sižets televīzijā "Pirmais Baltijas kanāls" un publikācija laikrakstā "MK Latvija".

Ibragimovs apgalvojis, ka maizes dalīšanu neviens no malas nesponsorē, jo tā esot paša kebabnīcas brīvprātīga iniciatīva, kas balstīta uz entuziasmu.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) tomēr uzskata, ka šajā gadījumā notikusi politiskā aģitācija, tāpēc vienojies ar "Saskaņu", ka tā līdzekļus, kas iztērēti bezmaksas maizes dalīšanai Bolderājas kebabnīcā, iekļaus savos priekšvēlēšanu izdevumos, vēstīja "TV3 ziņas".

KNAB esot konstatējis arī kādu citu juridiskas personas, iespējams, slēptu politisko aģitāciju, taču birojs atturējies izpaust sīkākas detaļas par šo gadījumu.