Latvijas nacionālā vīriešu futbola izlase otrdien savā pirmajā šī gada spēlē viesos ar 2:1 (1:0) pārbaudes mačā uzvarēja Vācijas U-21 valstsvienību.
Vārtus Latvijai guva Imants Bleidelis un Māris Verpakovskis.

Latvijai labas izdevības atklāt mača rezultātu radās pirmā puslaika vidū, tomēr pēc Bleideļa un Ģirta Karlsona sitieniem vāciešus glāba Minhenes "Bayern" vārtsargs Mihaels Renzings.

Pirmie vārti šajā mačā tika gūti pirmā puslaika izskaņā, kad pēc Verpakovska un Genādija Soloņicina izspēlētas kombinācijas Renzingu pārspēja Bleidelis.

Otros vārtus Latvija guva otrā puslaika vidū, kad pēc Andreja Rubina centrējuma precīzs izrādījās Verpakovska sitiens ar galvu.

Vācijas U-21 izlase vienīgos vārtus guva pašās mača beigās.

Kā zināms, Latvijas izlasei šajā mačā nevarēja palīdzēt aizsargs Artūrs Zakreševskis un pussargs Juris Laizāns. Zakreševskis guvis traumu, bet Laizāns nespēlēja ģimenes problēmu dēļ.