Zaudējumu sezonas pēdējā Eirotūres hokejā mačā svētdien cietusi Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Krievijas valstsvienība.

Krievijas izlase turnīra noslēdzošā, ceturtā, posma - Zviedru spēles - duelī ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) piekāpās mājiniekiem Zviedrijai.

Zviedru labā pa vārtiem guva Līnuss Klāsens un Mīkaels Baklunds.

Tikmēr otrā šī posma mačā šīs sezonas Eirotūres uzvarētāja Somija ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Čehiju.

Mača rezultātu atklāja Mihaels Keranens, kurš izcēlās astotajā minūtē, bet otrajā periodā izlīdzinošo ripu sāncenšu vārtos raidīja Martins Ružička. Tiesa, pēcspēles metienos uzvaru Somijai nodrošināja Jarko Imonena precīzais raidījums.

Šajā posmā par uzvarētāju kļuva Somija, kas trīs mačos tika pie septiņiem punktiem, bet pa četriem izcīnīja Čehija un Zviedrija. Tikmēr Krievija tika pie trim punktiem.

Jau pirms šī posma uzvaru šīs sezonas Eirotūres kopvērtējumā bija nodrošinājusi Somijas izlase.

Pirmajos divos sacensību posmos - "Čehu spēlēs" un "Karjala Cup" Somijā - pārāki bija somu hokejisti, bet trešajā posmā - "Pirmā kanāla" kausā Krievijā - triumfēja čehi.

Hokeja Eirotūrē ir četri posmi, kuros ik gadu piedalās Čehijas, Somijas, Zviedrijas un Krievijas izlases.

Pagājušajā sezonā Eirotūres kopvērtējumā triumfēja Krievija.