Svētku programma:

25. jūlijs
12.00-19.00 līdz 27. jūlijam
mūzikas un mākslas projekts "Therapy", Agneses Melbārdes gleznas un Riharda Zaļupes mūzika (Vecauces pils rokasklēts)

Brjanskas (Krievija) tautas instrumentu orķestra, Akmenes (Lietuva) kultūras centra un Auces novada amatiermākslas kolektīvu svētku ieskaņu koncerti Auces novada pagastos:

  • 18.00 "Vasaras melodijas" (Lielauces pils)
  • 19.00 "Rakstā liku dejas soli, rakstā dziesmu ritināju" (Ukru pagasts)
  • 19.00 V. Pumpure "Kuce", Īles amatierteātra "Tonis" izrāde (Īles tautas nams)
  • 19.00 "Dziedāt māku, dancot māku" (Vītiņu estrāde)
  • 22.00 "Romantiska mūzika zvanu skaņās" nakts koncerts, piedalās E. Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidus- skolas zvanu ansamblis "Campanella" (pie Vecauces pils)
26. jūlijs
17.30 "Svētku noskaņu akordi"
, koncertē Brjan­ skas (Krievija) tautas instrumentu orķestris, Pluņģes (Lietuva) pūtēju orķestris un Auces novada amatiermākslas kolektīvi (Bēnes estrāde)
18.00 volejbols (Auces vidusskolas sporta laukums)
21.00 XVIII Auces novada svētku un Gunāra Ordelov­ska XVIII starptautiskā pūtēju orķestru festivāla atklāšana (Auces estrāde) 21.30 "Skaņu un ritmu spēle", muzicē pūtēju orķes- tris "Auce" (Auces estrāde)
22.15 "Sapumpurots zars", grupas "Pērkons" koncerts (Auces estrāde)
24.00 dejas kopā ar grupu "Iras Kraujas Band" (Auces estrāde)

27. jūlijs
9.00-15.00
tirgus (1. Maija iela) 10.00 pūtēju orķestru konkurss (Auces novada Kultūras centrs)
10.00 dambretes turnīrs (Raiņa iela 12), strītbols (Auces vidusskolas sporta laukums), zolītes turnīrs (Auces vidusskola), 10.00 novuss (Auces vidusskola)
13.00 futbols (stadions)
14.00 galda teniss (Auces vidusskola)
11.00 "Muzikāls ceļojums kopā ar draugiem", vieskolektīvu un Auces novada amatiermākslas kolektīvu koncerts (Auces pilsētas centrālais laukums)
12.00–15.00 Ausmas ielas pārvērtības "Ziedu ielā"
15.00 "Pepija Garzeķe", Ditas Balčus teātra "Divas acis" izrāde (Auces novada Kultūras centrs)
17.15 "Puķu pilna pasaulīte", svētku gājiens (Stacijas laukums, Raiņa iela, Aspazijas laukums, Auces estrāde). Pulcēšanās 17.00 stacijas laukumā
18.00 "Iet vasara mana caur mūziku skanot", spēlē pūtēju orķestri no Pluņģes (Lietuva), Skaistkalnes, Talsiem, Madlienas, Dobeles un Jelgavas 4. vidusskolas "Rota" (Auces estrāde)
20.00 "Lai tālu skan un atbalss nerimstas!", uzstājas Auces novada deju kolektīvi, jauktais koris, "Absolut Brass band", vieskolektīvi – Akmenes (Lietuva) kultūras centra deju kolektīvs "Alsa" un Brjanskas (Krievija) tautas instrumentu orķestris. Koncertu vada Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens (Auces estrāde)
22.10 "Nāc sadziedāt, lai dziesma vieno mūs!", aktieru ansambļa "Drama" koncerts, piedalās Dita Lūriņa, Karīna Tatarinova, Mārtiņš Egliens un Mārcis Maņjakovs (Auces estrāde)
23.30 "Mēs esam un būsim šai vietā", pūtēju orķestru kopkoncerts (Auces estrāde)
24.00 svētku salūts. Vēlāk dejas kopā ar grupu "Vigars" (Auces estrāde)

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!