"Rīgas Mežiem" arī piešķirs dotāciju Rīgas zaļas zonas uzturēšanai tādā pašā apmērā, kā līdz šim saņēma "Rīgas Dārzi un parki".

"Rīgas dārzu un parku" direktors Agnis Kalnkaziņš iepriekš skaidrojis, ka "Rīgas dārzi un parki" finansējums taupības dēļ pēdējos gados samazināts uz pusi, tā vairs nav spējīga nodrošināt savas funkcijas līdzšinējā kvalitātē un apjomā.

Kalnkaziņš skaidrojis, ka vēsturiski aģentūra ir bijusi daļa no "Rīgas Mežiem", līdz ar to nekā pretrunīga šajā pašvaldības vadības lēmumā viņš nesaskata. Reorganizācijas rezultātā aģentūras speciālisti un arī budžeta dotācija pāriešot "Rīgas Mežu" pārraudzībā.

"Rīgas dārzu un parku" kopējie izdevumi 2011.gadā tika plānoti 1 164 944 latu apmērā, no kuriem 767 898 ir pašvaldības piešķirtais finansējums, bet 397 046 lati - pašu ieņēmumi.

Rīgas pašvaldības budžeta grozījumos maijā aģentūras izdevumi palielināti par 40 887 latiem, bet novembrī aģentūra lūgusi piešķirt papildus vēl 164 189 latus.

Aģentūra apsaimnieko Rīgas parkus, skvērus un citus apstādījumus, kā arī rūpējas par pilsētas strūklakām.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!