Tā kā tipiski Dvīņi ir ļoti komunikabli, tad viņiem ir vajadzīgs partneris, kas spēj apmierināt prasību pēc nepārtrauktas informācijas apmaiņas un mijiedarbības. Svarīgi, lai tā būtu ne vien tukša patērzēšana, bet arī saturīga saruna, iespēja dalīties zināšanās un pieredzē, apmainīties ar faktiem un vērtīgu informāciju - svarīga ir kvalitāte, ne kvantitāte.

Dvīņu sievietei ir svarīgi, lai viņas partneris būtu tikpat zinošs un erudīts kā viņa. Taču viņai vairāk kā jebkuram citam raksturīga nepastāvība - bieža garastāvokļa, lēmumu un vēlmju maiņa. Pat nopietni iemīlējusies viņa nespēj atteikties no flirta ar citiem vīriešiem. Dvīņu vīrietim garlaicība ir sliktāka par nāvi, viņš spēj izvest no pacietības ar savām daudzajām idejām un vēlmi dalīties tajās. Neskatoties uz nepārtrauktu informācijas apriti, Dvīņi lieliski māk kontrolēt savas jūtas. Viņus vairāk interesē prāts, nevis emocijas. Romantiskajās attiecībās nav ieteicams izrādīt greizsirdību vai pārlieku uzstājīgi likt manīt savu pieķeršanos, Dvīņi to var uztvert kā savas brīvības ierobežojumu. Par šim jūtām var parunāt, bet ne izrādīt. Sakāpināta emocionalitāte var atbaidīt Dvīņus, viņiem saprotama jūtu izpausme tikai nelielās devās.  

Ja gribi iekarot Dvīņu simpātijas: jāprot uzklausīt, jābūt gudram sarunu biedram, labi jāorientējas visdažādākajās dzīves jomās, jāprot apvienot intuīciju ar loģiku, flirtēt.

DVĪŅI-DVĪŅI Šajās attiecībās pārsvarā dominē draudzība un biedriskums. Dažkārt tās balstās uz kopīgu biznesu un abpusēju aprēķinu. Šīs attiecības nav iedomājamas bez brīvas domu apmaiņas un pārvietošanās. Tajā nav vietas greizsirdībai un aizdomām, jo Dvīņi nespēj ilgi dusmoties vai glabāt aizvainojumu. Viņiem nepatīk vienveidība un vientulība, tāpēc abiem ir daudz paziņu, draugu, ideju un vērienīgu nākotnes plānu. Tomēr ilgstošai ģimenes dzīvei Dvīņi ir pārāk gaisīgi, viņiem pietrūkst stabilitātes, noturības, viņi nespēja ilgstoši uzņemties ierastas sadzīves rūpes. Vislabākā sapratne starp abiem veidojas pēc tam, kad katram jau aiz muguras pirmā mīlestība un šķiršanās.

DVĪŅI-AUNS Ja Aunam un Dvīņiem ir kopīgi mērķi, var veidoties lieliska saskaņa. Dvīņus fascinē Auna enerģija un caursišanas spējas, bet Aunam sapņotājam lieti noder Dvīņu racionālisms. Abiem patīk ceļot un smelties jaunus iespaidus, viņi var jebkurā brīdī sakravāt somas un doties piedzīvojumu meklējumos. Tomēr ilgstošas noturīgas attiecības starp tipiskiem šo zīmju pārstāvjiem veidojas samērā reti. Aunam ciešanas var sagādāt Dvīņu vieglprātība un nepastāvība, arī pats Auns nevar lepoties ar ilgstošām un noturīgām jūtām. Cik ātri un viegli viņi iepazīstas, tik ātri viņi var arī izšķirties. Ne viens, ne otrs nespēj ilgstoši domāt par pienākumiem un sadzīviskām problēmām. Viņi ir gatavi viens otram palīdzēt, bet ne atteikties no savām interesēm.

DVĪŅI-VĒRSIS Vērsi fascinē Dvīņu vieglums, komunikabilitāte un plašais informācijas klāsts, ar kuru šie cilvēki tik viegli manipulē. Vērsis nereti kļūst par Dvīņu ideju īstenotāju - ko nespēj realizēt Dvīņi, izdara Vērsis, turklāt gūstot no tā arī materiālu labumu. Dažkārt Dvīņiem, kas saviem tēriņiem līdzi neseko, ir izdevīgi sadarboties ar praktisko un taupīgo Vērsi. Kaut gan dažādā attieksme pret materiālām vērtībām un īpašumu var kļūt arī par nesaskaņu iemeslu. Dvīņu nemierīgā daba un alkas pēc piedzīvojumiem nespēj ilgstoši samierināties ar Vērša lēnīgumu un inertumu. Neskatoties uz abpusējām simpātijām un emocionālu pieķeršanos, šīs attiecības nemēdz būt ilgstošas. Vērsis ir pārāk atkarīgs no saviem ieradumiem, viņam ir grūti saprast Dvīņus, kas allaž meklē ko jaunu un nebijušu. Attiecības starp abiem būtu harmoniskākas, ja Vērsis mazāk sekotu jūtām, vairāk prāta apsvērumiem, bet Dvīņi vairāk ļautos jūtām un mazāk par tām runātu.

DVĪŅI-VĒZIS Vēža emocionalitāte un Dvīņu intelekts var veidot dziļu plaisu abu attiecībās. Atšķirīga ir ne tikai šo cilvēku dzīves uztvere, bet dažāda var būt arī viņu reakcija uz vienu un to pašu notikumu. Tur, kur Vēzis reaģē emocionāli, Dvīņi analizē un vērtē. Vēža garastāvoklis īsā brīdī var mainīties no aizvainojuma līdz maigumam, Dvīņiem - idejas var sekot cita citai. Šiem cilvēkiem nav viegli sadzīvot, problēmas viņu attiecībās netrūkst, toties nevar sūdzēties par garlaicību. Vēzis labprāt uzņemas rūpes par nepārtrauktos meklējumos esošajiem Dvīņiem, kas, apmierinājuši savu ziņkāri, labprāt atgriežas Vēža gādīgajos apskāvienos. Laulības dzīvei piemērotāki ir Vēzis - sieviete, Dvīņi vīrieši. Jo emocionālāki būs Dvīņi un loģiskāks Vēzis, jo lielāka varbūtība, ka viņi spēs saprast viens otru un izveidot noturīgas attiecības.

DVĪŅI-LAUVA Dvīņus spēj apžilbināt Lauvas dāsnums un aristokrātiskums, simpātijas un mīlestība starp šiem cilvēkiem uzliesmo ātri. Tās ir harmoniskas attiecības, kurās apvienojas spēks un inteliģence, ja vien Dvīņi ir gatavi dažkārt piekāpties un izrādīt Lauvai vairāk cieņas. Neskatoties uz to, ka brīžiem šo zīmes pārstāvju starpā rodas nesaskaņas, viņi lieliski intuitīvi jūt viens otru un ir noskaņoti draudzēties. Dvīņi un Lauva ir ne tikai lieliski mīļākie, bet spēj būt arī labi draugi, viņi saprot viens otru ir gatavi atbalstīt viens otra garīgos centienus. Domstarpības var rasties personisko ambīciju dēļ, katram atsevišķi mēģinot veidot karjeru vai tiecoties pēc augstāka stāvokļa sabiedrībā. Viņu kopīgā realizācija - ģimene un bērni. Viņi spēj dzīvot kopā tik ilgi, kamēr ir interesanti. Tiklīdz attiecības ir sevi izsmēlušas, Dvīņi un Lauva ilgi nemocīsies - ies katrs savu ceļu ar devīzi, ka sāk jaunu, skaistu dzīvi.

DVĪŅI-JAUNAVA Starp šīs zīmes pārstāvjiem iespējama lieliska draudzība vai biznesa attiecības, sarežģījumi sākas tad, kad viņi nolemj apprecēties. Šajās attiecībās loģikas ir daudz, jūtu - maz. Dvīņus kaitina Jaunavas mūžīgā sīkumainība un nesaudzīgā kritika. Katrs redz otrā to, ko vēls saskatīt un daudz nekļūdās savā vērtējumā. Jaunavai Dvīņu idejas šķiet bērnišķīgas un vieglprātīgas, Dvīņiem savukārt Jaunava šķiet pārāk piezemēta un garlaicīga. Dvīņiem ir svarīgs, viss, kas notiek apkārt, Jaunavu interesē tikai pašas rīcība un tās radītās sekas. Viņai ir grūti izsekot līdzi Dvīņu nepārtraukti mainīgajām idejām un plāniem. Lai pieņemtu lēmumu Jaunavai ir vajadzīgs laiks, viņai ir jāsaprot kur, kas un kāpēc. Ne visai bagāto emocionālo dzīvi šis pāris kompensē ar lietišķām aktivitātēm, atšķirīgām interesēm un hobijiem.

DVĪŅI-SVARI Šajās attiecībās apvienojas Dvīņu intelekts un Svaru jūtas. Viņi māk uzmundrināt viens otru un gūt baudu no viegla, brīnišķīga romāna. Abiem patīk sabiedriska dzīve, izklaides un ceļojumi. Svari māk taktiski, taču pietiekami pārliecinoši ievirzīt Dvīņu intereses vēlamajā gultnē, turklāt ne par mata tiesu neapdraudot Dvīņu brīvības un neatkarības alkas. Kaut katrs šajās attiecībās pilda noteiktu lomu, tomēr saglabājas ilūzija, ka katrs dara to, kas patīk vai padodas vislabāk. Lielākais trūkums Svaru un Dvīņu attiecībās ir tas, ka viņiem ir grūti ilgstoši atrasties divatā četrās sienās. Apsīkstot sabiedriskajai dzīvei, apsīkst arī savstarpējā komunikācija. Šīs attiecības var būt ilgstošas, ja vien dzīves pieredzes rezultātā abi iemācās sadzīvot, mīlēt un nedaudz glaimot viens otram. Dvīņu ģeniālo ideju laboratorijā Svari ik pa brīdim atrod ko vērtīgu un ir taču tik ērti, ja var atrunāties ar maģisko frāzi: "Tu izdomāji - tu arī dari".

DVĪŅI-SKORPIONS Šie cilvēki mēdz satikties kāda muļķīga pārpratuma vai nejaušības dēļ. Dvīņiem patīk Skorpiona spēcīgais raksturs un kaislīgums. Viņi spēj sadarboties kādas augstākas idejas vārdā - Skorpions vadās pēc sajūtām, Dvīņiem svarīgi visu izskaitļot un saprast ar prātu. Varētu likties, ka viņi viens otru lieliski papildina, taču Dvīņiem brīžiem ir grūti rast racionālu skaidrojumu Skorpiona rīcībai. Skorpiona noslēpumainība un dvēseles dziļums ar laiku Dvīņiem sāk kļūt par apgrūtinājumu. Kopdzīve ar Skorpionu Dvīņiem ir kā darbs, kur tiek tērēta enerģija un veselība, savukārt Skorpionam attiecības ar Dvīņiem ir liels pārbaudījums viņa savaldīšanās un pielāgošanās spējām. Ja šo cilvēku kopdzīve neaprobežojas ar sadzīvisku problēmu risināšanu vien, bet abu radošie spēki tiek apvienoti kāda cēla mērķa vārdā, tad sadarbība var būt ilgstoša.

DVĪŅI-STRĒLNIEKS Strēlnieks pēc dabas ir intelektuālis, Dvīņiem savukārt patīk aktīva sabiedriskā dzīve. Dvīņi ātri aizraujas ar jaunām idejām un spēj aizraut arī Strēlnieku. Abi dažu dienu laikā spēj īstenot lieliskas idejas, taču ilgstošākai sadarbībai viņiem pietrūkst pacietības un pastāvības. Dvīņi no Strēlnieka gaida izlēmību, kas kompensētu viņiem piemītošo vieglprātību un nepastāvību, taču, sajutuši Strēlnieka līdera pozīciju, Dvīņi kļūst piesardzīgi, jo nevēlas, ka tiktu ierobežota viņu brīvība. Abiem patīk diskutēt par visdažādākajiem jautājumiem, vislabāk viņi saprotas, risinot garīgus jautājumus. Strēlnieks cenšas saprast, ko viņš jūt un rīkojas saskaņā ar mirkļa sajūtā, bet Dvīņiem, lai saprastu, kā rīkoties, ir jāsaprot, kas notiek apkārt. Attiecības starp šiem cilvēkiem veidojas viegli un dabiski, taču tikpat viegli un dabiski tās mēdz arī beigties.

DVĪŅI-MEŽĀZIS Dvīņiem patīk Mežāža mērķtiecība, stabilitāte un prasme risināt sarežģītus jautājumus, viņi augstu vērtē Mežāža mērķtiecību un sasniegumus. Tomēr ar laiku Mežāža nopietnība Dvīņus sāk nogurdināt. Mežāža rūpes par drošību un stabilitāti viņi sāk uztvert kā savas brīvības ierobežojumu. Par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu tad kļūst nesaskaņas un strīdi. Bezrūpīgā, vieglprātīgā Dvīņu attieksme pret dzīvi konservatīvajā un kārtīgajā Mežāzī rada protestu. Mežāzim patīk kārtība un drošība, taču Dvīņus tas kaitina. Mežāža mīlestība Dvīņiem ir kā apgrūtinājums; pārāk daudz tajā ir nopietnu, nesaprotamu jūtu izpausmju. Taču Dvīņi vēlas vieglas, saprotams attiecības, kas neuzliek pārāk daudz pienākumu. Mežāzis allaž ir aizņemt ar domām par nākotni, Dvīņi - ar domām, kā interesantāk un aizraujošāk nodzīvot šo dienu.

DVĪŅI-ŪDENSVĪRS Šie cilvēki spēj iemīlēties no pirmā acu uzmetiena. Ūdensvīrs Dvīnim ir lielisks sarunu biedrs - viņu galvu reibinošajam domu lidojumam ir grūti noturēties līdzi. Šajās attiecībās galvenais nav materiālais nodrošinājums, bet gan kopīgas, aizraujošas idejas. Abiem patīk ceļot, iepazīt cilvēkus un smelties jaunus iespaidus, viņus vieno daudz kopīgu garīgu interešu. Viņi prot akcentēt labo un apjūsmot viens par otru, apmierinot vēlmi pēc romantiskiem uzmanības apliecinājumiem. Bet tā kā abi ir neprognozējami, šajā attiecībās grūti iztikt bez strīdiem un nesaskaņām. Neskatoties uz sabiedrisko raksturu, Ūdensvīram ir nepieciešama noteikta deva vientulības. Ja Dvīņi to nerespektē, var rasties domstarpības. Tomēr visbiežāk šie cilvēki lieliski saprot viens otru.  

DVĪŅI-ZIVIS Dažādo temperamentu dēļ, saskaņa šajās attiecības ir maz iespējama. Zivis ir jūtīgas, dziļi emocionālas, bet Dvīņi - bezrūpīgi, nenopietni. Zivis viegli apvainojas uz Dvīņu nevērīgi izteiktajām piezīmēm. Dvīņi ir viltīgie un rotaļīgi, Zivis - pārlieku jūtīgas un mīl pārspīlēt. Dvīņiem ir nepieciešamas brīvība un jauni horizonti, Zivīm - pastāvīgi uzmanības un sajūsmas apliecinājumi. Katrs no viņiem māna otru, kā prot: Dvīņi daudz ko slēpj, Zivis - izliekas neredzam. Attiecībās ar nepārtraukti mainīgajiem Dvīņiem Zivis nespēj justies droši, tāpēc cenšas ierobežot Dvīņus. Lai Dvīņi nezaudētu interesi, Zivīm vienmēr jābūt gatavām ar kaut ko pārsteigt Dvīņus. Starp šiem cilvēkiem var veidoties labas biznesa un darba attiecības. Viņi prot novērtēt viens otra sasniegumus darbā un sabiedriskajā dzīvē, taču romantikas šajās attiecībās ir maz.