Šogad festivāla rīkotāji kopā pulcējuši dažādus speciālistus, kuri pārstāv plašu zināšanu klāstu.

Zināšanu gadatirgū varēs iepazīties ar dažādiem ārstniecības augiem un noklausīties lekciju par dažādām saknēm, iepazīties ar augu ēteriskajām eļļām un pagatavot savu dabīgo smaržu, uzzināt dažādus faktus par piramīdām, piedalīties meditācijā piramīdā, peldēties gongu skaņās, kokles pavadībā piedalīties dainu meditācijā ar Inesi Kozuliņu, izzināt sevi ar eneagrammas palīdzību, sarēķināt numeroloģisko saderību ar partneri, uzzināt, ko astroloģiskie kalendāri mums var sniegt, kosultēties pie astrologa, iepazīt minerālu pasauli, iepazīties ar psihodrāmu un izmēģināt biodeju.

Kolēģi no Lietuvas prezentēs seno ma-uri masāžas tehniku, gida pavadībā varēs iziet ekskursijā pa Pokaiņu mežu, piedalīties rudens saulgriežu uguns rituālā Zikurātā, iegādāties dažādus veselīgus gardumus, dabīgo kosmētiku, grāmatas un daudz ko citu! Pasākuma programma ar konkrētiem laikiem būs pieejama uz vietas.

Pasākums sākas pulksten 11 un risināsies daļēji Svētavotu ielejas apkaimē un daļēji pie Pokaiņu meža informācijas centra. Aktivitātes dalībnieku stendos risināsies līdz pulksten 16, savukārt pusstundu vēlāk visi laipni aicināti uz Uguns rituālu Zikurātā rudens saulgriežu ieskandināšanai.

Apmeklētāji visas dienas garumā badā nepalikšot – par ēdināšanu gādās Brešu virtuve un Marikas virtuve.

Apmeklētājiem jāparūpējas par atbilstošu apģērbu, var paņemt līdzi pledu dainu meditācijai vai piknikam, skaidru naudu tirdziņam un individuālām konsultācijām, kā arī – zinātkāri!

Ieeja pasākumā ar LVM Pokaiņu meža ieejas biļetēm. Tālrunis informācijai: 26472202.