– Šis ne tuvu nav vienīgais šāds festivāls. Kā jums šķiet, vai Latvijai tādu nav par daudz?

Latvija allaž bijusi ezotēriķu zeme, un šādi pasākumi šeit notikuši un notiks vienmēr. Mūsuprāt, ezotērisko pasākumu bums pārgāja jau pērn, palikuši tikai vislielākie un apmeklētāju uzmanības cienīgākie. Mēs jūtam, ka ezotēriskajā vidē šogad kaut kas notiek, kaut kas "vējo gaisā", un tā rezultātā daži festivāli izdziest. Visizturīgākie un mērķtiecīgākie turpina darbību.

– Kas ir tas īpašais, ar ko "Destiny's Gift" atšķiras no citiem?

"Destiny's Gift" festivāls atšķiras ar pilsētas formātu. Vairumā gadījumu šādi pasākumi tiek rīkoti brīvā dabā, arīdzan ilgst vairākas dienas. Taču ne katrs pilsētas iedzīvotājs var atrast laiku izbraukumam ārpus metropoles. Mūsu festivāls domāts kā reiz tiem, kuri dzīvo vai viesojas Rīgā un atrodas uz sava garīgo meklējumu ceļa.

– Vai ir nācies pabūt arī kādā ārzemju ezotēriskajā festivālā? Kādi iespaidi?

Pirms pāris gadiem mēs viesu statusā bijām ezotērikas festivālā Igaunijā, lai apmainītos pieredzēm. Viņu festivāla formāts ir brīvdaba. Mēs piepildījāmies ar dabas atmosfēru – tā palīdz cilvēkiem pietuvoties zemes pirmatnējām enerģijām –, taču vienlaikus arī aptvērām, cik svarīgi ir veidot festivālus pilsētā. Iespaidi – vislabākie, jo ikviens šāds pasākums ir unikāls enerģiju un novirzienu apvienojums.

Jāteic, citu valstu festivālu organizatori mūsu festivālā allaž ir gaidīti viesi.

– Ko par festivālu saka ārzemju viesi (dalībnieki)? Kā viņi atsaucas par Latvijas publiku?

Festivālā "Destiny's Gift" labprāt piedalās abu pārējo Baltijas valstu iedzīvotāji, kā arī ļaudis no Vācijas, Īrijas, Krievijas. Viņiem ļoti patīk mūsu rāmā mentalitāte un talants uz mācīšanos. Daudzi no vērtē augsto garīgās attīstības līmeni, atrod domubiedrus un pēc festivāla rīko tikšanās, dažādus kursus. Mums par to milzīgs prieks, jo festivāls tiešām ir lieliska platforma, kur sastapt līdzīgi domājošos.

– Kas ir šā rudens festivāla vadmotīvs?

Šis ir ceturtais "Destiny's Gift" festivāls, un pēc numeroloģijas četrinieks – tā ir stabilitāte, konkrētība, pamats. Visiem, kas vēlas konkretizēt un harmonizēt savu dzīvi, festivāls piedāvā lekcijas un seminārus par šo tēmu.

– Kas tāds īpašs būs šoruden? Kādi jauni dalībnieki, meistarklases? Kāpēc lai atnāk tie, kuri bijuši jau iepriekšējos "Destiny's Gift" pasākumos un domā – to visu mēs jau esam redzējuši?

Šogad festivālā būs vairāk nekā 50 stendu, to vidū ezotērikas skolas, personības pašpilnveides centri, radošās studijas. Ik gadus mūsu festivālā parādās jauni dalībnieki, savukārt mūsu pastāvīgie viesi turpina augt un attīstīties, tā ka mūsu apmeklētājiem vienmēr ir aizraujoši iepazīties ar jauniem domubiedriem un tikties ar jau sen pazīstamiem draugiem.

Kā katru gadu, festivālā būs pieejama ezotēriskā literatūra, rotas no dabīgajiem akmeņiem, etniskais apģērbs un aksesuāri, rūnas un taro kārtis, dziedinošas mandalas, aromātiskās eļļas, dabiskie pārtikas produkti, Ājurvēda veselībai un skaistumam un daudz kas cits.

Vairāk informācijas par festivāla programmu un dalībniekiem – šeit.