Mans stāsts būs par kādu pievilcīgu, spēcīgu sievieti, kas daiļo dzimumu iedrošina atgriezties pie sava spēka avota, atgriezties pie ciešās saiknes ar visa realitātes radītāju Māti Zemi. Šis būs stāsts par sievieti, māti un māsu, kas aicina mūs izprast sievietes seksuālās enerģijas avotu un tā saikni ar savu balsi – par Perukua (Peruquois), kura māca bezdomu dziedāšanu. Pēc viņas vārdiem, bezdomu dziedāšanas spēks ļauj mums savienoties ar mūsu eksistences avotu – klusumu mūžīgajās radīšanas dzīlēs.

Lai nokļūtu klusumā, vispirms ir jāatbrīvo skaņa. Mēs dzīvojam vibrāciju pasaulē, un diemžēl mūsu pasaule ir tālu harmonijas, tādēļ mūsu ķermeņos ir destruktīvas vibrācijas. Un mēs nezinām, kādēļ tā notiek, bet kad ar skaņas palīdzību mēs liekam ķermenim spēcīgi vibrēt, ķermenis atbrīvojas no neharmoniskajām vibrācijām un ķermeņa iekšējā telpa paplašinās.

Perukua ir pasaulslavena austrāliešu dziedātāja un sakrālās sievišķības semināru vadītāja, plaši pazīstama ar savu dziļo, juteklīgo mūziku, unikālu vokālu un sievietēm veltītiem semināriem "Sakrālās sievisķības balss – sieviešu mistērija".

Perukuas pašas stāstu par to, kā viņa caur balss vibrāciju ir atjaunojusi saikni ar Pirmatnējo māti un Māti Zemi, bieži var dzirdēt viņas koncertos un semināros. Perukua dziedāja okeānam – viņa vienkārši gāja uz okeāna krastu, sēdās uz zemes un dziedāja, un tā viņa atklāja Zemes garu. Ar šo dziedāšanu viņa atklāja Zemes dziļo apziņu, Zemes bezgalīgo mīlestību, kas rada visu izpausto. Un tad Perukua dāvāja sevi Mātei Zemei, sakot: "Izmanto manu apdāvinātību, ko esmu saņēmusi no tevis, lai iekustinātu ļaužu sirdis".

Dziedātāja pati atzīst, ka viņas lielākais skolotājs ir Mīlestība: "Mīlēt un ieklausīties sevī, savā ķermenī, ieklausīties Mātē Zemē – tur mēs saņemam vislielākās atbildes. Skaņa kā vibrācija atvieglo un noskaņo visus enerģētiskos kanālus, caur balsi mēs savienojamies ar savu iekšējo un Mātes Zemes spēku, mēs noskaņojam savu vibrāciju uz veselīga organisma frekvenci. Mūzika nav vien estētisks baudījums, jo kādas skaņas un vibrācijas mūs ietver ikdienā, uz tādu frekvenci mēs skaņojamies".

Perukua visā pasaulē vada īpašus seminārus sievietēm, kas veltīti sievietes īstenās balss dabas modināšanai. Kad izpaužamies caur balsi, mēs atbrīvojam ķermenī ieslodzīto, bloķēto enerģiju un ļaujamies savai iekšējai dabai un radīšanai. Visīpašākā balss izpausmes forma ir dziedāšana, to var salīdzināt ar iekšējo pārdzīvojumu izpaušanu, iekšējās enerģijas iznešanu virspusē. Dziedāšana ir dievišķs veids sava radošā aspekta izpausmei. Kad mēs, skandējot vai dziedot, ievibrējam savu ķermeni ar skaņu, tas kļūst par kanālu starp debesīm un zemi.

Perukua – Mātes Zemes balss, kas oktobra sākumā viesosies Rīgā
Foto: Publicitātes foto

Dziedot šis kanāls attīrās, skaņa un vibrācijas kļūst dabiskas un harmoniskas, caur veselīgo, dabisko harmoniju ķermenis tiek dziedināts ar visu Mātes Zemes spēku.

Bieži dzirdētais ieteikums iet pie dabas – mežā vai pie jūras – un izkliegt savu sasprindzinājumu, savas emocijas ir patiesi vērtīgs. Jākliedz būtu tik ilgi, kamēr mēs apjaušam, ka caur mums skan Mātes Zemes balss.

Perukuas vadībā mēs ienirstam savas būtības dzīlēs un noejam skanīgu ceļu no dziedināšanas līdz atmodai visdziļākā veidā. Savās nodarbībās Perukua rosina sinhronizēties ar Zemes frekvencēm, ar Mātes Zemes skaņu. Vispirms sadzirdot, tad – izdziedot savu iekšējo skaņu, radot vienu vienotu harmonisku vibrāciju savā ķermenī.

Turklāt skaņas vibrācijas atver enerģētiskos kanālus, likvidē enerģētiskos un emocionālos blokus, kas ierobežo seksuālās enerģijas plūsmu. Perukua skaidro par sievietes seksuālo, radošo enerģiju un ierāda praktiskus vingrinājums šīs radošās enerģijas pastiprināšanai un pielietojumam. Sievietēm ir būtiski atvērt rīkles, balss saišu, dzemdes un joni (maksts) enerģētiskos kanālus, lai radīšanas enerģija var brīvi plūst caur sievieti un izpausties. Seminārā Perukuas vadībā, izmantojot īpašus fiziskus un vokālus vingrinājumus, saņemot līdzīgi domājošu sieviešu atbalstu, ikviena dalībniece ir gatava izpaust savu iekšējo balsi. Iekšējā balss skaņa patiesi svarīga, visticamāk, ir tikai sievietei pašai, taču tās izpausme ļauj sajust harmonizējošu vibrāciju spēku vispirms savā ķermenī, tad apkārtējā pasaulē. Kad sieviete kļūst par vibrāciju avotu, viņa kļūst par radītāju, par Dievieti.

Man un tev šoruden ir neparasta iespēja ļauties mīlestības, harmonisku vibrāciju un sievišķību izstarojošās Vokāla dievietes, Mātes Zemes balss un Sakrālās sievietes balss – Perukua iespaidam koncertā 2. oktobrī Rīgā, Kongresu namā.


"Ko mēs elpojam? Skābekli? Prānu? Kā tas ir – ieelpot mīlestību? Sajusties piepildītai, atvērtai, kad katra diena nes jaunas atklāsmes, iedvesmu dzīvot un radīt. Es dzīvoju tieši tā, jo mīlestība ir mans galvenais ceļvedis. No šā stāvokļa radās arī mana jaunā koncertprogramma. Mūsu kopējā iegremdēšanās, savienošanās, kas piepildīta ar mūžīgo sajūtu. Ar katru dziesmu mūzika sauc mūs mājās. Kad skudriņas skrien pār kauliem, pamostas mūsu dvēsele. Kad norit asara, mūsos mostas dzīvības sajūta. Kad smaidām, mūsu sirds atplaukst. Šo juteklisko vakaru es aicinu dalīt ar mani, kur savienojas dzīve un mīlestība," aicina Perukua.