Visvienkāršākais veids, kā aprakstīt Ērika esenču tapšanu, ir salīdzināt to ar svētītā ūdens radīšanu dažādās reliģiskajās tradīcijās, kad ar īpašas lūgšanas palīdzību cilvēka gara un dvēseles augstās vibrācijas tiek virzītas uz ūdeni un ierakstās ūdens atmiņā.

"Mēs piedzīvojam brīnumu pilnu laiku, kad Visuma mīlestības spēks rod izpausmi Dzīvības sievišķajā elementā, kad Debesu enerģijas apvienojas ar Zemes enerģijām, ceļot šo enerģiju vibrācijas; Debesis burtiski nolaižas uz zemes. Tas ir viens no visu laiku visaizraujošākajiem notikumiem, un, to atbalstot, dievišķās Sievišķības būtnes šajos eliksīros dāvā mums savas enerģijas vibrācijas līdz ar eņģeļu, delfīnu un vaļu, ziedu, kā arī jūras un taureņu vibrācijām," – tā pats Ēriks Pelhems.

Pavisam ir iecerēti septiņi dieviešu eliksīri – no tiem seši jau ir radīti, un septītā dzimšana gaidāma šoruden. Vairākiem eliksīriem ir japāņu dieviešu vārdi, bet citām tie ir vārdi, kādos tās saucas savās debesu mājās, pat ja cilvēki uz zemes dēvē viņas citādi. Kurš vārds, kāda zieda aromāts, kāda dārgakmens tinktūra tiks lietota katram no eliksīriem – šajā visā noteicējas bija pašas dievietes, un Ēriks – vien medijs un izpildītājs.

Viss sākās Japānā

2015. gadā Ēriks vadīja kursu Jūras un Taureņu vibrāciju esenču sistēmas skolotājiem, un viņa skolnieki ierosināja rādīt īpašu esenci ar japāņu Saules dievietes Amateras (arī Amaterasu) enerģijas esenci. Viņa ir augstākā Japānas sintoisma reliģijas dievība. Ēriks vienmēr bija jutis spēcīgu saikni ar šo dievieti – jo sevišķi pēc tam, kad, apciemojot galveno Amaterasu templi, tā priesteris negaidīti sarīkoja īpašu ceremoniju, lai svētītu Ērika radītās Jūras un Taureņu vibrāciju esences.

Tā gadu vēlāk – 2016. gadā – uz Japānu tika nosūtīta pirmā Amaterasu eliksīra partija, kas mirklī ieguva atzinību un pavēra ceļu pārējo sešu sērijas eliksīru radīšanai.

Kas tad ir Amaterasu eliksīra sastāvā

Uz apelsīnu hidrolāta, bergamotes ēteriskās eļļas un organiska alkohola bāzes tajā ir "ierakstītas" šādu Zemes un Debesu enerģiju frekvences:

  • varavīksnes tauriņu vibrācijas, kas stiprina vitalitāti un dzīvesprieku, aktivizējot visas čakras,
  • baltvaļa vibrācija, kas uzlabo komunikāciju, palīdz veidot labākas attiecības un izbaudīt mūziku,
  • Riso delfīna vibrācijas, kas attīra apziņu, padarot skaidrāku komunikāciju un paverot plašāku apziņas apvārsni,
  • visbeidzot, ķerubu un serafimu eņģeļu Seta un Kareas vibrācijas, kas dāvā iejūtību, sirsnību un harmoniju saziņā.

Pēc līdzīga principa piemeklēti, taču atšķirīgi ir arī pārējo dieviešu eliksīru komponenti.

NB! Izņemot pirmos trīs – hidrolātu, ēterisko eļļu un alkoholu –, visi pārējie komponenti ir enerģētiskas dabas, to radīšanai nav nodarīts pāri nevienai dzīvai būtnei!

Eliksīru pielietojums ir bezgala daudzveidīgs un patīkams – tie darbojas gan kā kosmētiski atsvaidzinoši līdzekļi, gan telpu enerģijas harmonizētāji. Raksta autore tos izmanto individuālajās sesijās ar klientiem, lai nostiprinātu, "noenkurotu" cilvēku viņam optimālajā emociju stāvoklī, un cilvēks arī pēc konsultācijas varētu patstāvīgi šo gara stāvokli piedzīvot un nostiprināt.

Anglija–Japāna–Latvija sinhronitātes saistītas

Latvijā Ēriks ir biežs viesis kopš 2012. gada pēc centra "Auralife" vadītājas Olgas Binkleres-Blates iniciatīvas. Šeit notiek viņa semināri, un gribētājiem tiek pagatavotas individuālas enerģētisko esenču kombinācijas dažādiem dzīves uzdevumiem.

Dievietes enerģijas eliksīrs: piezīmes no Ērika Pelhema semināra
Foto: Raksta autore kopā ar Ēriku Pelhemu viņa semināra laikā šovasar Rīgā.

Raksta autore ar Ēriku iepazinās, kad 2013. gadā tulkoja viņa seminārus par Jūras un Taureņu vibrāciju esencēm. No tolaik skeptiskas vērotājas septiņu semināra un konsultāciju dienu laikā esmu pārtapusi zinātkārā pētniecē par enerģētisko esenču pielietošanas iespējām vispār.

Turklāt mūs ar Ēriku saista kaut kādas netveramas sinhronitātes pavedieni, arī tad ja ilgstoši nesazināmies viens ar otru, nedalāmies ar saviem plāniem un iecerēm. Tā 2016. gada vasarā, kad Ēriks radīja savu pirmo dievietes Amaterasu eliksīru, mani festivāla "Destiny's Gift" organizatori uzaicināja par modeli savā 2017. gada kalendārā – un tieši Amaterasu veidolā. Zeltaini dzeltenos toņos ieturētā fotosesija notika Veczemju klintīs 2016. gada 12. augustā. Savukārt tieši gadu vēlāk Rīgā notika pirmais pasaulē dieviešu eliksīru seminārs, kuru tulkoju es un uz kuru Ēriks atveda arī... šā gada jūlijā dzimušo Dievietei Alīnai veltīto eliksīru dzeltenās krāsas vibrācijās.

No sirds vēlu visiem Orākula lasītājiem izjust šā "parastā brīnuma" iespaidu arī viņu dzīvē! Vairāk informācijas par Ēriku un viņa esencēm angļu valodā – www.eriksessences.com.

P. S. Vairāk par augu brīnumainajām īpašībām dzirdēsi Alīnas Voronovas lekcijā konferencē "Dvēseles alķīmija" 14. oktobrī Rīgā.