IET® ir viena no nākamās paaudzes enerģijas terapijas sistēmām, kas palīdz izņemt enerģētiskos blokus no cilvēka biolauka un šūnu līmeņa. Šīs terapijas praktiķi uzskata, ka tā spēj attīrīt ne tikai fizisko, emocionālo un mentālo, bet arī karmisko līmeni – dziedinot tos iepriekšējo dzīvju nosēdumus, kurus cilvēks konkrētajā brīdī ir gatavs atlaist. Īsi raksturojot, tas tiek darīts, izmantojot eņģeļu violeto enerģijas staru, kas tiek translēts caur cilvēku.

Jāpiebilst, ka šī dziedināšanas metode harmoniski papildina pārējās holistiskās prakses – reiki, akupunktūru, dažādas masāžas. Tā var būt piemērota cilvēkiem, kas vēlas harmonizēt un dziedināt sevi, kā arī tiem, kas vēlas sākt savu enerģētiskās dziedniecības praksi. Dziedināšana ar eņģeliskām enerģijām ir drošs un maigs veids, kā atbrīvot sevi no dažādiem ierobežojumiem, traumatiskām pieredzēm un iesprūdušām emocijām.

Šūnu atmiņas un integrācijas punkti

Tāpat kā visa tā informācija, ko cilvēks dzīves laikā ir noglabājis smadzeņu šūnās, arī dažādas jūtas un emocijas tiek noglabātas ķermeņa šūnās. Negatīvas vai traumatiskas pieredzes, stress, sevī paturētas emocijas, bailes, dusmas, aizvainojums vai pašu "īpašnieku" ierobežojoši uzskati var "iestrēgt" cilvēka organismā un traucēt dzīvības spēka plūsmai. Šie enerģijas bloki ierobežo mūsu dzīves pieredzi un var izraisīt enerģijas deficītu, nemiera sajūtu, uzbudinājumu, smaguma sajūtu un dažādas slimības.

IET® pievēršas konkrētiem organisma punktiem, kur šīs šūnu atmiņas tiek uzglabātas, palīdzot tās atbrīvot ne tikai fiziskajā līmenī, bet arī emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Lai to izdarītu, terapeits vada dziedinošo enerģiju caur savām plaukstām cilvēka fiziskajā un smalkajos ķermeņos, kā arī izvelk tur iestrēgušos negatīvos emociju kamolus un sabiezinājumus, tā vietā integrējot tīras, dievišķas enerģijas.

Ideālajā gadījumā bloki tiek noskaidroti, nomāktās enerģijas izkliedētas, un cilvēka enerģijas lauks atjaunojas sākotnējā līdzsvarā. Starp citu, savu nosaukumu Integrētās enerģijas terapija® ieguva, pateicoties tam, ka šī metode izņemto negatīvo emociju vietā integrē pretēju enerģiju: piemēram, aizvieto bailes ar drošības sajūtu, aizvainojumu – ar piedošanu, apdraudējuma sajūtu – ar atbalstu.

Kā šī dziedināšanas metode var palīdzēt tev?

Bez sāpēm un drāmas identificēt un atbrīvot dziļi apspiestas jūtas un traumatiskas pieredzes (seansa laikā nav jārunā par savām problēmām, ja nav tādas vēlmes, jo dziedinošā enerģija automātiski tiek virzīta uz to problēmu, kuru nepieciešams dziedināt visvairāk);

  • uzlabot jau esošas attiecības vai izveidot daudz mīlošākas, jaukākas attiecības dažādās dzīves jomās;
  • atklāt un sākt īstenot dzīves misiju;
  • sniegt maigu, bet spēcīgu atbalstu dziļu bērnības traumu gadījumos, piemēram, ja pieredzēta fiziska vai seksuāla vardarbība;
  • noņemt dažādus pašierobežojumus, lai varētu sākt īstenot savu visharmoniskāko dzīves scenāriju;
  • vairot labsajūtu, veselību un labklājību.

Tagad arī Latvijā ir iespējams pieredzēt IET® seansu vai iziet apmācību un iniciāciju šajā dziedniecības sistēmā (pamata līmeņa apmācība un iniciācija notiks 21. oktobrī). Tās laikā cilvēka enerģētiskais lauks tiks sagatavots spēcīgam integrētās enerģijas staram, kuru turpmāk varēs izmantot, lai attīrītu emocionālos blokus no enerģētiskā lauka un šūnatmiņu līmeņa. Vairāk par šo apmācību vari uzzināt šeit.