Ieskandināšana Pokaiņos 16. decembrī 12:00

Kopā ar folkloras kopu "Leimaņi" vari doties jau laikus ieskandināt Ziemas saulstāvjus maģiskas auras apņemtajā Pokaiņu mežā. Tur tevi gaida budēļu maskas, dziesmas un rotaļas, pārgājiens pa meža takām, tradicionālais ugunsrituāls Zikurātā un noslēgumā smaržīgā Pokaiņu tēja un piparkūkas.

Tikšanās pie informācijas centra ēkas, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Ziemas saulgrieži Zilajā kalnā 16. decembrī

Sena teika stāstot, ka kādreiz debesis bijušas plakanas kā dēlis, un velnam tas galīgi nav paticis. Domājis, kā to var izmainīt, un nolēmis palīst zem debesīm un sācis celt uz augšu, lai dabūtu tās prom no Dieva acīm. Vidus esot cēlies, bet malas gan ne. Velns sadusmojies un skrējis lejup, un saulīte vēl šo dienu staigājot pa velna pēdām...

Sakrālais ceļojums uz Zilo kalnu Ziemas saulgriežu gaidās startēs jau agri no rīta un vedīs pa enerģētiskām vietām ap Zilo kalnu, pa ceļam piestājot pie Sietiņieža un pie kāda avota. Zilajā kalnā varēsi palīdzēt gaismai uzvarēt tumsu ar rituālu, kopīgu padziedāšanu un tējas dzeršanu. Ceļojumā pavadīs un teorētiskās un praktiskās zināšanas sniegs Dainis Ozoliņš.

Pieteikšanās: dabasjoga.celojumi@gmail.com ar norādi "Zilaiskalns" vai, zvanot 29170763.

Ziemas saulstāvju ugunsrituāls Lauvaskalnos 21. decembrī

Šogad jau otro reizi Lauvaskalnos notiks saulstāvju ugunsrituāls. Pasākums sāksies ar Ziemassvētku tirdziņu, kurā katrs varēs piedāvāt dažādus roku darinājumus. Pasākuma gaitā notiks sadziedāšana un sadejošana vienotā Spēka dziesmā, spēka zīmes Ausekļa rituāls, kuru laikā tiks transformētas un attīrītas visas vecās enerģijas un caur Saules Spēka zīmi –Ausekli uzlādēti amuleti. Dabas meditācijas laikā visas stihijas, elementāļi un Dabas gari tiks lūgti nākt palīgā, atbalstīt, svētīt, dziedināt un aizsargāt. Notiks arī ķekatnieku maskas konkurss. Bluķis tiks izvilkts caur katru dalībnieku un nodedzināts ugunsrituāla laikā – īpaši izveidotā "ugunsakā". Katram dalībniekam būs jāiziet cauri "Jumja vārtiem" – aiz šīs spēka zīmes cilvēks atstās visas vecās programmas un uzlādēs jaunas, spēka un pozitīvisma pilnas. Ugunsrituālā notiks arī Ugunssvētības ar kopīgi uzlādēta Vienotā spēka dzēriena baudīšanu. Obligāta iepriekšpieteikšanās pa tālruni 27602019.

Vēlmju kartes veidošana 'Theta Centre Latvia' 18. decembrī

Teta viļņu dziedināšanas metode māca, ka vēlmes "pārtulkot" zemapziņas valodā (un, kā zināms, tieši zemapziņa ir atbildīga par vēlmju realizēšanu). Seminārā uzzināsi arī trīs pamatiemeslus, kāpēc zemapziņa var bloķēt tavas ieceres, un iemācīsies, kā pareizi sapņot un kā sadzīvot ar to, ka vēlme tiešām piepildījusies. Noslēgumā – iespēja izveidot savu personīgo vēlmju karti 2018. gadam.
Sīkāka informācija – www.thetacentre.lv.

Saulgriežu ugunsdeja Baltezerā 21. decembrī

Kā stāsta pasākuma rīkotājs Mārtiņš Vecvanags, šis notikums būs pilns īpašu un interesantu pieredžu, jo tieši šāda ugunsstaigāšana Latvijā publiski nekad nav bijusi pieejama. "Spēku smelsimies gan no uguns, gan arī no debespusēm, jo īpašu uzmanību veltīsim tām un to nozīmei. Saulgriežu ugunsdeja ir lielisks veids gan kā piedzīvot ugunsstaigāšanu pirmo reizi, gan arī pieredzējušiem ugunsstaigātājiem, kas vēlas izbaudīt to citādi. Apsolām lielisku emocionālo pieredzi kopā ar īpašiem cilvēkiem, mūziku un dziesmām!"

Reģistrēšanās: http://ejuz.lv/ziemasugunsdeja.

Ziemassvētku zīlēšana ar aromātiem un kristāliem 'HappyArtMuseum' 21. decembrī

Litoezotēriķe Jūlija Šļahova un aromapsiholoģe Svetlana Enša aicina izzināt nākotni, jautājot klusajiem dziedniekiem kristāliem un aromātiem. "Zīlēšana ar pusdārgakmeņiem un ēteriskajām eļļām izskaidro dvēseles stāvokli, dod padomus un pareģo nākotni. Tas palīdz mums atklāt savu iekšējās dziedināšanas spēkus un vērš uzmanību uz brīdinājuma zīmēm," skaidro Jūlija, "savukārt aromāti pastāsta par veselību un to, kādi resursi ir mūsu rīcībā, lai atrisinātu problēmas."

Pasākuma laikā tiks uzstrāvoti individuālie talismani, ko varēsi paturēt sev.

Bluķa vakars Vecrīgā 21. decembrī

Latvijas novadu folkloras kopu ieskandināta, pulksten 18 Rātslaukumā sāksies bluķa vilkšana pa Vecrīgas ielām – Grēcinieku ielu, Vaļņu ielu, Kaļķu ielu, Līvu laukumu, Amatu ielu, Doma laukumu, Jaunielu un atpakaļ uz Rātslaukumu, kur svētki turpināsies ar bluķu dedzināšanu, folkloras kopu sveicieniem, dziesmām, dejām un rotaļām.