Padomāji?

Pareizi atbild tas, kurš saka – mēs esam viduvējības.

Redzi, vēdiskā astroloģija ir neatdalāma no vēdiskās filozofijas. Tātad karmiskie uzdevumi nekādi nevar būt pretrunā ar to. Un no tās viedokļa mēs visi esam viduvējības – dvēseles, ieslodzītas ķermenī, kas kaut ko nebūt atstrādā, lai varbūt kaut kad potenciāli atbrīvotos...

No tā izriet mūsu galvenie uzdevumi! Un tie ir: garīgi attīstīties, vai nu nododoties kalpošanai Dievam, vai arī dzīvojot ģimenē un pildot savus pienākumus, kā to paredz vēdiskā tradīcija. Vīrietim jāuzņemas atbildība, jāattīstās sociumā utt. Sievietei jāvelta sevi ģimenei utt. Sava bloga ietvaros cenšos būt maksimāli toleranta... Bet zini ko? Ja kāds tev saka, ka tā nav – tie ir meli.

Savos pierakstos no lekcijām es šad un tad atrodu visādus brīnumus. Piemēram, ka sievietes karmiskais uzdevums ir atteikties no ģimenes par labu darbam. Vai arī, ka vīrietim ir jāatrod sieviete, kas viņu uzturēs… Šitādi brīnumi… Neuzķeries!

Mūsu horoskops parāda to, ka esam unikālas sniegpārsliņas. Tas parāda mūsu karmu – šķēršļus, kas traucē mums pildīt tos "īstos uzdevumus".

Jā, var būt arī tā, ka sievietei, prasti izsakoties, karmiskais uzdevums ir strādāt. Bet, lai to saprastu pareizi, ir jābūt sapratnei par vēdisko konceptu kā tādu. Un šajā gadījumā tas nozīmē, ka a) karma ir negatīva, b) strādājot, attīstoties karjerā, iespējas izveidot vai saglabāt ģimeni īstenībā palielinās.

Vēdisko astroloģiju nav iespējams iemācīties un sakarīgi interpretēt, ja nav zināšanu par vēdisko filozofiju! Domāju, ka tas ir viens no iemesliem, kāpēc to sauc par objektīvu zinātni, jo tā atstāj diezgan maz vietas interpretācijai. Tieši tāpēc vēdiskajam astrologam nekad nevajag stāstīt savu lietu redzējumu par situāciju. Vēdiskie astrologi cilvēkiem netic – viņi tic tam, ko redz horoskopā. Jo vidējais cilvēks jau nemaz, piemēram, nezina, kas ir labs un kas ir slikts?

Un tad iznāk: "Man ar tēvu ir labas attiecības – tikai pateicoties viņam, esmu ieguvusi trīs augstākās izglītības un viena pacēlu savus bērnus!" vai: "Mēs ar manu māti esam labākās draudzenes – dzīvojam kopā, visu darām kopā, viņai 80, man 60, ģimeni gan man neizdevās izveidot..."
Saproti, par ko es runāju?

Tiek uzskatīts, ka vēdiskā astrologa galvenais uzdevums ir cilvēku ievirzīt un iedrošināt pildīt karmiskos uzdevumus. Jo, saproti, mūs pašus karma parasti velk ne tur, kur vajag, – mēs negribam strādāt ar sevi, negribam mācīties, bet gribam sevi baudīt, tādēļ arī mums ļoti interesē, kas ir mūsu talanti un kā tos labāk realizēt un "monetizēt"...

Patiesībā mēs neesam ieradušies šeit nejauši, un katram no mums ir uzdevumi, kas jāizpilda. Un, ja uzdevums ir, piemēram, nodot paku Francijā, tad nav svarīgi, cik muzeji apmeklēti, cik jauni cilvēki satikti vai cik labi pavadīts laiks. Ja paka nav nodota – uzdevums nav izpildīts un brauciens šajā ziņā ir bijis bezjēdzīgs.

Ja cilvēks savus karmiskos uzdevumus nepilda, ir tikai laika jautājums, kad viss, ko viņš saviem spēkiem ir uzbūvējis, sāks brukt. Savukārt, ja cilvēks savus uzdevumus cenšas pildīt, viņš saplūst ar Visumu, jo ir savā vietā. Tad Visums cilvēkam palīdz, viss dzīvē sakārtojas pats no sevis.

Materiāls no bezmaksas tiešsaistes kursa "Vēdiskā astroloģija no iesācēja līdz praktiķim 8 nedēļās".