Saprotama būs vēlme iekūņoties savā komforta zonā un cerēt, ka lietas atrisināsies pašas no sevis, bet šis nebūs tas gadījums – marts savu darbiņu ir padarījis, tāpēc beidzot ļauj izlauzties pa ziemu uzkrātajai enerģijai. Sajūti vajadzību runāt? Runā! Vēlies pārņemt vadības grožus? Pārņem! Vēlies izlīst no krātiņa? Kad vēl to darīt, ja ne tagad? Jāsteidz izmantot iespēju parādīt sevi no vislabākās puses, jo daudzi pat neapzinās, uz ko patiesībā esi spējīgs!

Ģimenes lokā būtu vairāk jāieklausās un jāsadzird citam citu, pretējā gadījumā var sašūpoties emociju pasaule un sajutīsies viens un nesaprasts. Ikvienai monētai ir divas puses, un velns nav tik melns, kā to mālē! Šomēnes jācenšas akcentēt sava uzmanība uz pozitīvo, kas noteikti palīdzēs sarežģījumus atrisināt harmoniskāk un mierīgāk. Par ļaunu nenāktu pieklusināt savu ego un nojaukt sienu, kas traucē ieraudzīt patieso ainu. Sastopoties ar grūtībām, paraugies sevī – kas ir tas, kas tev traucē ap sevi izveidot harmonisku vidi?

Arī attiecībās ar mīļoto ir jāatceras, ka ikvienas attiecības, lai tās uzplauktu visā krāšņumā, prasa rūpes un uzmanību – filtrē vārdus caur sirdi, kā arī pret otru izturies ar cieņu un sapratni. Iespējami pārbaudījumi, jo attiecības transformēsies, kas ne visiem būs pieņemami. Mainies līdzi un pielāgojies, vai attiecības kļūs virspusējas, ar risku izbeigties pavisam.

Finansiālā plāksnē nekādi nopietni satricinājumi nav gaidāmi. Neskopojies un atļaujies palutināt sevi un savus mīļos – ļauj naudas enerģijai brīvi plūst caur sevi! Atliek tikai ieteikt – mīli naudu un tā mīlēs tevi!

Aprīļa beigās iespējams satikt interesantus, līdzīgi domājošus cilvēkus, ar kuriem nākotnē izveidosies ciešāka sadarbība.