Es domāju, ka katram tā ir citāda, tomēr visām ir kaut kas kopējs un nemainīgs – tā dzīves laikā mainās, piedzīvojot attīstības krīzes, kuras bieži vien uztveram kā fatālu nesaderību. Šādos brīžos parasti tiek meklēta kāda speciālista konsultācija. Ar astroloģijas palīdzību var meklēt atbildes uz jautājumiem, kādi spēki un iemesli mūs saveduši kopā, kāpēc sākotnējās paradīzes vietā sākam justies kā ellē, kas ir tas, ar ko netiekam galā. Var veicināt izpratni par paša un partnera rakstura stiprajām un vājajām iezīmēm un to savstarpējo mijiedarbību personisko un kopējo mērķu sasniegšanā, kā arī modelēt attiecību scenārija iespējamās versijas.

Grūti nenozīmē slikti

Es ne pārāk piekrītu idejai, ka sieviete izvēlas vīrieti vai otrādi. Man pieņemama "podiņa–vāciņa" vai "cimda–rokas" teorija, jo būtībā katrs partneris vienpersoniski ir atbildīgs par savu izvēli, jautājums – vai tas notiek apzināti vai nē. Ja tic reinkarnācijas idejai un tam, ka attiecības mums dotas, lai mācītos vai transformētos, tiek izvēlēti grūtākie scenāriji. Un ir laimīgie, kuri šai Saulē atnākuši atvaļinājuma laikā... Nav pareiza atbilde, ka grūti ir slikti, viegli ir labi vai otrādi, un tas pats attiecināms arī uz horoskopu vai attiecībām.

Mīlestība no pirmā acu skatiena var būt smadzeņu signāli "šis partneris man ir ģenētiski piemērots, mums iespējami bērni ar spēcīgu imūno sistēmu", tikai mūsdienās bieži vien šis faktors nostrādā greizi, pateicoties hormonālajai kontracepcijai, dezodorantiem un skaistumkopšanas "tūningiem", jo pazūd spēja atpazīt, saost "īsto". Tāpēc, meitenes, izvēlieties puišus sporta zālē – ar viņu dabisko ķermeņa aromātu un mākslīgi nepārveidojiet sevi līdz nepazīšanai!

Iespējams, mūs saved kopā dvēseliski aspekti, senas zemapziņas atmiņas no senču pieredzes par to, kā justies droši un pasargāti šajā pasaulē, kā pielāgoties apkārtējai videi, nodrošināt savu vietu zem saules, sagādāt resursus, un kāds "otrs" atspoguļo, attaisno šos vēstījumus. Tas nosaka gēnu aktivitāti un var gan piesaistīt, gan atgrūst partneri.

Iespējams, kaut kas krūšu rajonā atbalso agrīnas bērnības pieredzi vecāku ģimenē, spēju vai nespēju veidot emocionāli tuvas attiecības, pieķerties un saglabāt līdzsvaru starp atkarību un neatkarību, kā arī mākslu un pacietību izdzīvot krīzes, kas nepieciešamas attīstībai.

Ar astroloģijas palīdzību iespējams rast par to izpratni, apzināties. Tas ir pirmais priekšnoteikums, lai mainītos pats un līdz ar to augtu arī attiecību kvalitāte. Mīlestība garīgās prizmas skatījumā nav statiska, tā ir nemitīga tiecība pēc harmonijas un saskaņas, tas nav stāvoklis, bet ceļš. Tā aug, pateicoties Debesu dāvanai, ka esam satikušies, saņemot neaizmirstamā piemiņu – "rozā briļļu" periodu (šīs atmiņas vēlāk palīdz grūtībās un kopdzīves pārbaudījumos). Ievērības vērts ir fakts, ka attiecību sākumposmā (iemīlēšanās stāvoklī) un nobriedušu mīlestības jūtu posmā pat bioķīmija smadzenēs ir dažāda!

Manuprāt, tieši pāra attiecības ir visefektīvākā garīgā prakse personiskajai izaugsmei, tāpēc būsim pateicīgi viens otram par iespēju piedzīvot šo iespēju. Svarīgi piebilst, ka par mīlestību mēdzam dēvēt arī attiecības, kuru pamatā ir visai pragmatiski apsvērumi, reliģiska rakstura stereotipi par to, ka laulība nu nekādā gadījumā nav šķirama (cerams, ka tas ir "aizejošais gadsimts"). Tajā pašā laikā aicinu kopt, rušināt, ravēt un laistīt šo brīnumu. Astroloģija var līdzēt ieraudzīt, kas ir tas, ko nevaram ietekmēt, vai kam jāpatērē nesamērīgi daudz enerģijas, un katra paša ziņā ir izvēle to pieņemt vai nē.