Septembrī tavās mājās valdīs dalītas emocijas – no vienas puses, būs svinīgā sajūta, ko sniedz izglītības iestāžu mācību gada sākums, – šomēnes tiek dots starts jaunam dzīves ciklam, jauniem pārbaudījumiem, bet, no otras puses, var nākties pacīnīties par savu vietu zem saules. Var nākties patērēt enerģiju iesaldētu jautājumu risināšanā. Noslēdzot ciklu vai sākot jaunu, skaidri noformulē tālākos plānus, nostādi robežas un droši paud savu viedokli.

Septembrī var rasties vēlēšanās skriet pa galvu un kaklu, lai pēc iespējas ātrāk nonāktu noteiktā mērķī, bet kārtis iesaka savaldīties un būt pacietīgam. Agresīvais temps var patraucēt ieraudzīt tās iespējas un ceļus, kas var būtiski uzlabot šābrīža situāciju. Pirms ko dari, izsver katru savu soli, jo izlietu ūdeni vairs nesasmelsi. Ja nepieciešams, konsultējies ar cilvēkiem, kuriem uzticies un kuri var palīdzēt. Koncentrē savu uzmanību uz panākumiem, pārskati savus iekšējos resursus un izmanto tos gudri! Šajā mēnesī ir iespējams uzlabot dzīves kvalitāti kā privātā, tā sociālā sfērā.

Ģimenes dzīvē nekādi satricinājumi nav gaidāmi, ir jāprot rast kompromisus. Var nākties saskarties ar ģimenei nozīmīgu jautājumu risināšanu un svarīgu izvēļu veikšanu.

Kārtis septembrī sola – tev būs iespējas uzlabot dzīves kvalitāti
Foto: Sandra Reinfelde

Septembrī attiecību saites stiprināsies – ja attiecības ir sašūpojušās, šajā mēnesī tās nostabilizēsies un ļaus baudīt to, ko sniedz patiesa mīlestība un cieņa vienam pret otru. Ja šobrīd tev nav mīļotā cilvēka blakus, tad septembrī ir liela iespējamība to atrast (protams, ja esi gatavs jaunām attiecībām un nesēdēsi, rokas klēpī salicis).

Biznesa jautājumi jārisina caur sirdi. Novērtē savu šābrīža situāciju – vai atrodies tur, kur vēlies, un nodarbojies ar to, pēc kā ilgojas tava sirds? Ja jūti, ka darba procesos kaut kas nav īsti pareizi, tad tā visdrīzāk arī ir – seko savām sajūtām un centies rīkoties saskaņā ar tām. Kāda ir tava pozīcija sadarbībā ar partneriem, padotajiem vai klientiem? Dots devējam atdodas – izdari kādam kaut ko labu, uzsmaidi bez iemesla, atnes kādu cienastu kolēģiem. Uzlabo vidi savā darbavietā, un lietas sāks virzīties uz priekšu raitāk. Iespējami arī nelieli, neplānoti ienākumi – ieguldi tos prātīgi!

Ja nokļūsi situācijā, kur tev šķietami nav nekādas teikšanas, atceries, ka vienmēr ir iespēja veikt izvēli sev par labu. Lielas lietas sastāv no daudzām mazākām, tāpēc sāc ar pirmo mazo solīti, lai atgūtu sajūtu, ka esi savas dzīves noteicējs. Ne viss šomēnes būs tā, kā sākotnēji izskatīsies, tādēļ nepārsteidzies un pacenties izprast notikumu patieso būtību!