Iespējama dzīvesvietas vai darbavietas maiņa, iespējams, veiksi kļūdu labojumu attiecībās vai ģimenē, atrodot attiecīgajai situācijai jaunu pieeju. Lai kādas pārmaiņas tevi novembrī sagaidīs, tas prasīs noteiktas darbības un apņēmīgu darbošanos izvēlētā mērķa virzienā, un tas izdosies vieglāk, nekā sākotnēji varētu šķist, jo tumšie mākoņi atkāpsies un pie debesīm pavīdēs saules sveiciens.

Šis būs labs laiks, lai rastu risinājumu klapatām un nebūšanām.

Rīkojies lēnām un apdomīgi, nospraud skaidru mērķi un sastādi rīcības plānu, kā to sasniegt ar visiem iespējamiem rezerves variantiem.

Darbā un finansēs šomēnes būtu ieteicams nepārpūlēties – apsver, cik no tā, ko esi uzņēmies, ir patiešām tava atbildība, un ko vari darīt lietas labā, lai atjaunotu līdzsvaru ar pārējām dzīves jomām. Ja radīsies iespējas kaut ko pamainīt savā profesionālajā darbībā, lēmumu pieņem ar mierīgu prātu – bagātā emociju gamma var patraucēt pieņemt pareizi izlemt. Finanses izplāno prātīgi, apzinies savas reālās iespējas.

Taro: novembris der, lai tiktu galā ar klapatām
Foto: Sandra Reinfelde

Savas korekcijas var piedzīvot arī attiecību joma – neatkarīgi no tā, vai tās ir attiecības ar mīļoto cilvēku vai citiem ģimenes locekļiem. Apdomā, pirms rīkojies, jo ik vārds, ik darbība var būtiski iedragāt savstarpējās attiecības. Iespējams, nāksies kā ar nazi pārgriezt neveselīgas, parazitējošas attiecības, kas atstās zināmu ietekmi uz pašsajūtu. Rīkojies apzināti un nes par savu rīcību atbildību!

Arī veselības jomai var nākties pievērst zināmu daļu uzmanības. Būtu ieteicams veikt profilaktisko pārbaudi.

Novembrī visam jāpieiet nesteidzīgi un radoši. Jo līdzsvarotāks būsi savos vārdos un darbos, jo harmoniskāk paies šis mēnesis! Izmanto savu enerģiju gudri!

Lai tev veicas!