Iespējams, pamanīsi sevi koncentrējamies uz negācijām, uz dažādām nebūšanām, tu pat sāksi gaidīt, kad ar tevi notiks kaut kas slikts, un tā nebūs ilgi jāgaida, kad kļūsi par ķīlnieku paša radītiem negatīviem notikumiem. Tāpēc vēlreiz atkārtoju – pievērs uzmanību tam, ko un kā tu domā!

Lai gan ir pienācis ilgi gaidītais, skaistākais šā gada mēnesis, kad ikviens atkal notic brīnumiem, tomēr būs manāma iekšēja spriedze – būsi kaujas gatavībā aizstāvēt savas pozīcijas. Un, kā rādās, arī nosargāsi, jo tavs ieguldītais laiks un enerģija tiks novērtēti. Decembrī nesteidz velnu nomālēt melnu – arī tam ir atrodamas savas labās īpašības, kas var kalpot tavu mērķu labā, ja vien būsi gana attapīgs un pratīsi izmantot situāciju savā labā.

Ja vēlies, lai tevi šomēnes sadzird, tad neciet klusu! Un pat nav svarīgi, vai runāsi no sirds – galvenais, runā un esi pārliecināts par to, kas tev sakāms! Ja kādā lietā tev trūkst kompetences, nekautrējies lūgt palīdzību, jo būs jautājumi, ko viens atrisināt nespēsi!

Lai kā tev brīžiem gribēsies palīst malā no kņadas un darboties patstāvīgi, no kolektīva norobežoties nav ieteicams!

Gluži otrādi – atrodi un izmanto iespēju saliedēties, atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem sev apkārt, jo nevar zināt, kura brīdī un no kuras puses vari saņemt viņu atbalstu.

Decembris vienmēr cilvēkos izraisa divējādas sajūtas – prieku un gandarījumu, ko sagādā mīļo apdāvināšana, kā arī bažas, jo – nenoliegsi– šajā laikā biežāk ielūkojas maciņā un sāk rūpīgāk kontrolēt tā saturu. Bet iespējams, ka tev par to galva nesāpēs – ar plašu sirdi un dāsnu tvērienu ķemmēsi veikalu pēc veikala, jo šādi iepirkšanās svētki ir tikai reizi gadā! Un tomēr – pirms maka atvēršanas derētu pārliecināties, ka plānotie pirkumi atbilst budžeta iespējām!

Attiecībās un ģimenē arī vērojami uzlabojumi, iespējamas interesantas un negaidītas aktivitātes. Lēmumi jāpieņem uzmanīgi un pārdomāti. Saaktualizējušos jautājumus risini radoši un neordināri. Iespējams, var nākties iziet no ierastajiem rāmjiem! Šomēnes ir laba iespēja salikt punktus uz "i" un tad jauno gadu jau sagaidīt ar mierīgu sirdi!

Decembrī noteikti jāuzmana savs veselības stāvoklis, un kurš gan cits par tevi parūpēsies, ja ne pats, vai ne? Ja jau kādu laiku apdomā par ieceri izmeklēt savu organismu, šis būtu ļoti piemērots laiks!

Uzdrīksties sapņot – sapņot vairāk un drosmīgāk! Nav svarīgi, cik muļķīgi vai bērnišķīgi šie sapņi tev šķistu, – ļaujies tiem, un nav izslēgts, ka kāds no tiem var kļūt reāls! Seko saviem sapņiem!

Atveries iespējām, atveries cilvēkiem sev apkārt un pasniedz roku kādam, kam tas nepieciešams! Apklusini prātu un ļaujies sirdij – tā spēj paveikt neiespējamo! Elpo dziļi un sajūti sevi! Ļaujies decembra brīnišķajām enerģijām!