Lai šādā laikā dotos ārā, metam skatu pa logu, skatāmies termometru. Jāstrādā taču būs veselas divas stundas. Siltās zeķes, vilnas džemperis, drošs paliek nedrošs – vecāsmātes krājumu bumbierenes arī nav par skādi.

Nē, Vērsītis saka, – tagad ir daudz gudrākas lietas izdomātas: skat, alpīnistu aprīkojumā daudzi apģērbi ir ne tikai silti, bet arī viegli, vēju un lietu necaurlaidoši. Lai neslīdētu (ja nu ledus uz ceļa), vēl var arī kādu leduscirtni paķert vai dzelkšņus, ja nu pa ledus sienu jārāpjas.

Viss jāparedz, visas iespējamās situācijas jāpārdomā, jāanalizē maršruts, pat ja tas nu gluži neved uz Alpiem vai Himalajiem.

Ja nokļūdīsies, šādā aukstumā neizdzīvosi. Un ne tikai jāiet ārā, bet arī jāstrādā!

Vērsis ir praktisks, izturīgs, drošs, uzticams, saprot lietu kvalitāti un māk pielietot dažādas tehnikas un instrumentus, lai ....jā – lai labāk nodotos darbam. Vērsis ir darbaholiķis.

Kādu noti piešķir stihija – Iņ Ūdens? Ūdens raksturojumi: ūdens, lietus, migla, ūdens ir nemanāmi, bet visur. Tātad šis Vērsītis būs gan te, gan tur, labi jutīsies gan gaisā, gan ūdenī. Prasme komunicēt, prasme atrast visvajadzīgākos kontaktus. Prāts, zināšanas, intuīcija.

Ko darām šai mēnesī? Ja nu tava aizraušanās nav alpīnisms un jaunākie leduscirtņi tevi gluži neinteresē, tad vienalga ir laiks uzzināt dažādus jaunus risinājumus, metodes, instrumentus, ko varētu pielietot tieši tu. Savā darbā, savā hobijā, savā ikdienas dzīvē. Arī komunikācija ar cilvēkiem, kas tev varētu dot šīs zināšanas, būs daudz vieglāka, par to galvo Ūdens Vērsis.

Ja par negatīvo, tad reizēm Vērsi raksturo kā lēnu un ietiepīgu, pārāk lielu konservatoru. Ja tavā dzimšanas kartē ir citi (teiksim, vasaras un pavasara zvēri), tad tu Vērša prātīgumu vari īsti nesaprast. Toties tagad zini: ja dodies ārā pašlaik, ir jāpadomā, ko uzvilkt, lai varētu strādāt komfortabli. Tāpēc labāk lēni un prātīgi, bez stresa un emocijām dzīvojam līdz 4. februārim, kad nāks Koka Tīģeris, – un tas jau būs varens lēciens nezināmajā.