Stabili pasaules čempionātā turpina spēlēt pašreizējie pasaules čempioni Čehijas hokejisti, kuri otrā posma pēdējā spēlē ar 5:2 (2:1, 3:0, 0:1) pieveica Vācijas valstsvienību.

Čehijas hokejisti visās sešās spēlēs pirmajā un otrajā posmā izcīnīja uzvaras pamatlaikā, gūstot 23 vārtus un ielaižot tikai deviņus vārtus. Tagad ceturtdaļfinālā čehus gaida cīņa pret ASV izlasi, bet Vācija tiksies ar Zviedriju.

Spēlē pret Vāciju čehus vadībā jau 51.sekundē izvirzīja Tomāšs Plekanecs. Džons Trips gan ātri panāca neizšķirtu, bet pirmā perioda vidū Mihaels Frolīks atjaunoja čehiem pārsvaru. Izšķiroša izrādījās otrā trešdaļa, kurā Karels Rahūneks, Plekanecs un Patriks Eliāšs panāca 5:1. Otros vārtus vācieši guva tikai pusotru minūti pirms mača beigām, kad izcēlās Tomass Greilingers.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='cehija'; $t2='vacija'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>