Dānijas hokeja izlase, kas ir Latvijas valstsvienības pretiniece 2011.gada pasaules čempionātā, ceturtdien pārbaudes spēlē ar 1:4 (0:0, 1:0, 0:4) zaudēja Norvēģijai.

Otrā perioda beigās Niklass Hansens vadībā izvirzīja mājiniekus, taču, kā vēlāk izrādījās, dāņiem tie bija vienīgie vārti spēlē. Pēdējās trešdaļas sākumā Matss Olsens Roseli izlīdzināja rezultātu, trešdaļas vidū Aleksandrs Bonsaksens vadībā jau izvirzīja norvēģus, tad pārsvaru palielināja Madss Hansens, bet ceturtos vārtus norvēģiem guva Ēriks Folestads.

Abas komandas 9.aprīlī aizvadīs vēl vienu spēli.

2011.gada pasaules čempionātā Latvija un Dānija ir D grupā, kurā vēl spēlēs Somija un Čehija. Savukārt norvēģi pasaules čempionātā priekšsacīkstēs C grupā spēlēs pret ASV, Zviedriju un Austriju.