Lielbritānijas sportists Muhameds Farahs sestdien triumfēja 5000 metru skrējienā vīriešiem, izcīnot otro zelta godalgu Londonas Olimpiādē.

Farahs distanci veica 13 minūtēs un 41,66 sekundēs, otrajā vietā atstājot Etiopijas vieglatlētu Dejenu Gebremeskelu, kurš finišēja 13 minūtēs un 41,98 sekundēs.

Faraham tā bija otrā zelta godalga Londonas olimpiskajās spēlēs. 4. Augustā viņš kļuva par čempionu 10 kilometru skrējienā, tādējādi viņš kļuva par sesto sportistu olimpisko spēļu vēsturē, kuram vienā Olimpiādē izdevies izcīnīt uzvaru gan 5000, gan 10000 metru distancē. Somam Lasse Virenam tas ir izdevies divas reizes.

Bronzas godalgu, distanci veicot 13 minūtēs un 42,36 sekundēs, savā īpašumā ieguva Tomass Pkemei Longosiva no Kenijas.