ULEB Eirolīgas otrā posma H grupas turnīrā trešo zaudējumu trīs spēlēs trešdien piedzīvoja Kauņas "Žalgiris", kas Turcijā ar 72:80 piekāpās "Fenerbahce".

Pirmajā ceturtdaļā "Žalgiris" ieguva pat desmit punktu pārsvaru, taču "Fenerbahce" ātri sadeldēja to un līdz pēdējai ceturtdaļai ritēja līdzīga cīņa. Pēdējās minūtēs pēc vairākām "Žalgiris" spēlētāju kļūdām "Fenerbahce" panāca desmit punktu pārsvaru un to nosargāja.

Uzvarētājiem pa 15 punktiem guva Marko Tomašs un Ogužšs Savašs, bet pa 13 punktiem guva Emirs Preldzičs un Mirsads Turkčans, kuram arī 14 atlēkušās bumbas. "Žalgiris" labā pa 14 punktiem guva Pauļus Jankūns un Dežuans Kolinss.

"Fenerbahce" tā bija trešā uzvara un komanda ir spērusi platu soli pretī iekļūšanai izslēgšanas spēlēs.