Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā trešdien zaudējumu piedzīvoja Edgara Masaļska pārstāvētā vienība Hantimansijskas "Jugra", kas ar 0:4 (0:1, 0:3, 0:0) piekāpās Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajam Maskavas "Dinamo".

Masaļskis pēc ilgāka pārtraukuma atkal sargāja "Jugra" vārtus, taču atvairīja tikai 17 no 21 metiena. Šosezon "Jugra" ar Masaļski vārtos izcīnījusi tikai vienu uzvaru piecās spēlēs.

Tikmēr citā spēlē Lauris Dārziņš nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa pārstāvētā Kazaņas "Ak Bars" vienība ar 1:2 savā laukumā zaudēja "Traktor". Dārziņš nospēlēja 11:57 minūtes un izdarīja vienu metienu pa vārtiem.