Veiksmīgu debiju Krievijas komandas Sanktpēterburgas "Spartak" komandā aizvadījis Latvijas saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks, palīdzot viņa jaunai komandai izcīnīt uzvaru ULEB Eiropas kausa spēlē.

"Spartak" ar rezultātu 87:78 (17:11, 24:11, 21:27, 25:29) izbraukumā uzvarēja Itālijas vienību "Benetton Basket".

Strēlnieks šajā mačā laukumā pavadīja vien astoņas minūtes, taču paspēja gūt sešus punktus, realizējot vienīgo divpunktu metienu un visus četrus soda metienus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu piespēli un pārtvēra vienu pretinieka bumbu, tiekot pie 12 efektivitātes koeficenta punktiem.

"Spartak" komandā rezultatīvākas ar 23 punktiem bija Lukass Mavrekefalidess, bet zaudētājiem 22 punktus sameta Džefs Eidriens, kurš ir Andra Biedriņa komandas biedrs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Goldensteitas "Warriors". Viņš "Benetton Basket" pievienojies līdz NBA lokauta beigām.

"Spartak" G grupas kopvērtējumā ar divām uzvarām divās spēlēs ir pirmajā pozīcijā.

Tikmēr citā mačā sekmīgu sniegumu parādījis cits Latvijas basketbolists Rihards Kuksiks, kurš palīdzēja viņa pārstāvētajai Spānijas komandai "Valencia Basket" ar rezultātu 75:62 (19:16, 21:15, 11:20, 24:11) uzvarēt Beļģijas klubu Ostendes "Telenet".

Kuksiks šajā mačā spēlēja vairāk par 17 minūtēm, kuru laikā guva astoņus punktus, realizējot divus no sešiem tālmetieniem metieniem un abus soda metienus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu pretinieka bumbu, kā arī izprovocēja vienu noteikuma pārkāpumu, tiekot pie pieciem efektivitātes koeficenta punktiem.

Uzvarētējiem rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Tjago Spliters, bet "Telenet" komandā 16 punktus sameta Džeisons Ričs.

D grupas kopvērtējumā "Valencia Basket" ar vienu uzvaru divās spēlēs ir trešajā vietā.