Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, palīdzot Otavas "Senators" komandai ar rezultātu 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) uzvarēt Floridas "Panthers" vienību.

Daugaviņš spēles 26.minūtē guva komandas otros vārtus, panākot 2:1, bet ar rezultatīvu piespēli viņš izcēlās deviņas minūtes vēlāk, kad palīdzēja Danielam Alfredsonam mazākumā izvirzīt vadībā "Senators" ar 4:1.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 10 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficentu +2. Tāpat viņš tika atzīts par spēles otro vērtīgāko spēlētāju.

Šajā sezonā Daugaviņš 51 mačā guvis četrus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.

Vēl "Senators" labā aizvadītajā spēlē vārtus guva Bobijs Batlers, Milans Mihaleks, Džims O'Braiens un Filips Kuba, bet "Panthers" rindās precīzi bija Šons Matiass un Šons Bergenhaims.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Senators" ar 68 punktiem 60 spēlēs joprojām ieņem septīto vietu.