Trešo uzvaru trīs pasaules čempionāta spēlēs otrdien izcīnīja Krievijas izlase, kas ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Vācijas vienību.

Krievijas izlase pirmos vārtus guva pirmās trešdaļas pašā izskaņā, kad deviņas sekundes pirms pārtraukuma ripu vārtos raidīja Nikolajs Žerdevs. Turpinājumā laukumā ritēja līdzīga, bet nerezultatīva cīņa, taču spēles 51.minūtē Aleksejs Terešenko Krievijas pārsvaru dubultoja. Mača izskaņā rezultāts vairs nemainījās.

Krievijas izlases vārtsargs Semjons Varlamovs atvairīja visus 30 pretinieku metienus, kamēr Vācijas vārtu vīrs Dmitrijs Kočņevs tika galā ar 24 no 26 metieniem.

Vēl čempionātā bez zaudējumiem cīnās turnīra organizatores Somija un Zviedrija, bet Vācijas konatā viena uzvara trīs spēlēs.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='krievija'; $t2='vacija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>