Norvēģijas hokeja izlase, kas pirmdien pēc Latvijas zaudējuma nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā, otrdien ar uzvaru noslēdza Stokholmas grupas turnīru.

Priekšsacīkšu pēdējā spēlē norvēģi ar 6:2 (0:0, 5:0, 1:2) pieveica Dāniju. Stokholmas grupā norvēģi sev nodrošinājuši vismaz trešo vietu, bet var būt arī trešie, ja Čehija pēdējā spēlē neuzvarēs Vāciju.

Norvēģija izšķirošo pārsvaru panāca otrajā periodā, kad guva piecus vārtus. Visā mačā norvēģiem vārtus guva Ēriks Lāšs Spetss, Mortens Asks, Pērs-Age Skrēders, Jons Holoss, Patriks Tūresens un Matss Trigs. Dāņiem vārtus guva Mortens Madsens un Mortens Poulsens.

Pēc Dānijas zaudējuma kļuva zināms, ka Stokholmas grupā Latvija ieņems vismaz sesto vietu, bet, ja Vācija negūs vismaz punktu mačā pret Čehiju, būs piektā.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='norvegija'; $t2='danija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>