Dienvidkorejas sportists Kims Džebums otrdien Londonas olimpiskajās spēlēs kļuva par čempionu džudo cīņā vīriešiem svara kategorijā līdz 81 kilogramam, savukārt Slovēnijas pārstāve Urska Žolnira izcīnīja zelta medaļu svara kategorijā līdz 63 kilogramiem.

Džudo cīņas vīriešiem uzvarētājs Kims Džebums finālā pieveica vācieti Ole Bišofu, bet pie bronzas godalgām tika Krievijas džudists Ivans Nifontovs un kanādietis Antuāns Valē-Fortjē.

Sieviešu konkurencē līdz 63 kilogramiem Žolnira, kura 2004. gada Atēnu olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas godalgu, finālā pārspēja džudisti no Ķīnas Lili Sju, savukārt bronzas godalgas izcīnīja francūziete Gevrisa Emane un Japānas pārstāve Josie Ueno.