Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs" sestdien pārbaudes spēlē Ventspilī ar rezultātu 1:4 zaudēja Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) čempionātā spēlējošajai Kazahstānas komandai Ustjkamenogorskas "Kazcink-Torpedo".

Kā vēsta "Liepājas metalurga" oficiālā mājaslapa, šajā spēlē vienīgos vārtus liepājnieku labā guva Sergejs Voroņins.

Jāpiebilst, ka pirmajā trešdaļā "Liepājas metalurgs" nespēja rezultatīvi noslēgt divus izgājienus divatā pret vienu pretinieku komandas aizsargu.

Abas komandas savā starpā tikās arī trešdien, kad "Liepājas metalurgs" svinēja panākumu ar 3:0.

Aizvadītajā sezonā "Kazcink-Torpedo" komanda, kurā spēlēja trīs Latvijas hokejisti Aleksejs un Maksims Širokovi, kā arī Koba Jass, VHL turnīrā nepārvarēja Austrumu konferences ceturtdaļfināla sēriju.

Pagājušo sezonu "Kazcink-Torpedo" rindās sāka arī Latvijas uzbrucējs Sergejs Pečura, kurš paguva laukumā doties tikai vienā spēlē, bet vēlāk pievienojās Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) komandai Grodņas "Ņeman".

Kā ziņots, "Liepājas metalurgs" gaidāmajā sezonā debitēs Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) B divīzijas turnīrā.

Tāpat "Liepājas metalurgs" arī nākamajā sezonā būs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienības Rīgas "Dinamo" fārmklubs.

"Liepājas metalurga 2" komanda aizvadītajā sezonā otro reizi pēc kārtas uzvarēja vietējā čempionātā, bet pirmā komanda spēja iekļūt Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) izslēgšanas turnīrā, kā arī pārvarēja Kontinentālā kausa otro kārtu.