I Eiropas spēļu brīvās cīņas turnīra ceturtdaļfinālā sakāvušies Gruzijas un Baltkrievijas cīkstoņi, kas vēlāk diskvalificēti, vēsta aģentūra "RIA Novosti".

Incidents notika brīvās cīņas turnīrā, aizvadot ceturtdaļfināla sacensības svara kategorijā vīriešiem līdz 57 kilogramiem. Kad rezultāts bija 2:1 baltkrieva Vladislava Andrejeva labā, gruzīns Vladimirs Hinčegašvili pretiniekam iecirtis pļauku, uz ko tas nav palicis atbildi parādā, un abi sākuši plūkties.

Kautiņa dēļ cīņa tika pārtraukta un abiem sportistiem lika pamest paklāju. Pēc tiesnešu lēmuma abiem tika piešķirts tehniskais zaudējums.

Šīs svara kategorijas finālā tiksies Krievijas pārstāvis Vikrors Ļebedevs, bet viņa pretinieks būs vācietis Marsels Ēvalds.