Sociālajā tīklā "Snapchat" Viljamsa trešdien ievietoja bildi, kurā redzama dzeltenā bikini, ar parakstu "20 nedēļas".

Tas nozīmē, ka Serēna Viljamsa stāvoklī bija jau janvāra beigās, kad Austrālijas atklātā čempionāta finālā pieveica savu vecāko māsu Venusu un tika pie 23. "Grand Slam" vienspēļu titula karjerā, kas ir atklātās ēras labākais rezultāts.

Pērnā gada beigās Viljamsa negaidīti paziņoja par saderināšanos ar sociālā tīkla "Reddit" līdzdibinātāju Aleksi Oheinienu, ar kuru satikties sāka 2015. gada oktobrī.

Pati Viljamsa līdz šim pēdējo paziņojumu bija veikusi marta pirmajā pusē, kad pavēstīja, ka kājas traumas dēļ nepiedalīsies prestižajos Indianvelsas un Maiami turnīros. Tas nozīmēja, ka iespēju atgriezties WTA ranga līderes godā izmantoja vāciete Angelika Kerbere, kura pirmo pozīciju amerikānietei zaudēja pēc Austrālijas atklātā čempionāta.

Kopumā karjeras laikā Viljamsa pasaules ranga pirmajā vietā atradusies 316 nedēļas, kas ir trešais visu laiku labākais rādītājs.

Pašlaik grūtniecības atvaļinājumā ir arī Serēnas Viljamsas ļoti laba draudzene Viktorija Azarenka, kura decembrī dāvāja dzīvību savam pirmdzimtajam, bet jūlija un augusta mijā plāno atgriezties kortā.

Iepriekš vairākām tenisistēm sekmīgi izdevies atgriezties sportā pēc bērna laišanas pasaulē. Piemēram, beļģiete Kima Klijstersa spēja atgriezties tenisa augstākajā līmenī pēc katras no savām divām grūtniecībām.