Guntis Sīpoliņš tikko BBL spēlē salauza groza vairogu! Gadās arī tā...

A video posted by OlyBet LBL (@olybetlbl) on Nov 29, 2016 at 10:18am PST

Latvijas klubs "Ogre/Kumho Tyre" otrdien "Triobet" Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēlē pret igauņu Rakveres "Tarvas" tika sodīta ar tehnisko zaudējumu, jo nevarēja aizvietot salauzto basketbola grozu.

Trīs minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām pie rezultāta 61:46 Guntis Sīpoliņs neveiksmīgi trieca bumbu grozā un salauza groza vairogu. Spēli nācās apturēt, jo Ogres 1.vidusskolā nebija cita groza.

Sākotnēji bija ideja, ka maču varētu pabeigt Ogres basketbola skolas zālē, taču "Tarvas" komandas vadība atteicās no šādas iespējas, jo BBL nolikums paredz, ka salauzts grozs ir jānomaina 30 minūšu laikā, nevis jāpārceļ spēle uz citu vietu.