Trešo zaudējumu pēc kārtas ULEB Eirolīgas turnīra spēlēs ceturtdien cieta latviešu speciālistu Ainara Bagatska un Artūra Štālberga trenētā Krievijas basketbola vienība "Ņižņij Novgorod", kas ar rezultātu 66:76 (15:21, 9:21, 21:23, 21:11) savā laukumā piekāpās Stambulas "Anadolu Efes".

Jau pirmajā puslaikā "Ņižņij Novgorod" komanda nokļuva iedzinējos ar vairāk nekā 20 punktiem, kas lika domāt, ka varētu sekot iepriekšējo divu maču scenārijs, kad tika zaudēts ar attiecīgi 34 un 29 punktu deficītu, tomēr izrāviens pēdējā ceturtdaļā mājiniekiem šoreiz ļāva nedaudz pietuvoties pretiniekiem.

Rezultatīvākais "Ņižņij Novgorod" komandā ar 19 punktiem bija Teilors Ročestijs, bet ar 16 punktiem palīdzēja Antons Semjonovs.

Savukārt "Anadolu Efes" rindās 18 punktus guva Dario Šaričs.

Abas komandas spēlē A apakšgrupā, kuras līdere ar četriem panākumiem četrās spēlēs ir Spānijas vienība Madrides "Real", bet "Ņižņij Novgorod" vienība ar vienu panākumu atrodama piektajā pozīcijā.