ULEB Eiropas kausa pusfinālā trešdien iekļuva Riharda Kuksika pārstāvētais un Ainara Bagatska trenētais Kijevas "Budiveļņik", kas tādējādi kļuvis par pirmo Ukrainas basketbola klubu, kas spēlēs otrā nozīmīgā Eirokausu turnīra pusfinālā.

Ceturtdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā "Budiveļņik" ar 73:56 pieveica Sanktpēterburgas "Spartak", kura rindās spēlē Jānis Strēlnieks. Divu spēļu summā Ukrainas komanda uzvarēja ar 145:139.

Šajā spēlē Kuksiks nospēlēja 20:20 minūtes un guva deviņus punktus, realizējot četrus no pieciem divpunktu un vienu no diviem soda metieniem. Kuksikam arī trīs atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles. Savukārt Strēlnieks nospēlēja 35:08 minūtes, taču punktus neguva. Viņa kontā gan sešas rezultatīvas piespēles un divas atlēkušās bumbas.

Tagad pusfinālā "Budiveļņik" spēlēs pret spāņu klubu "Bilbao Uxue", bet otrā pusfināla pāri "Valencia Basket" spēlēs pret Krasnodaras "Lokomotiv-Kubaņ".