Tods O'Braiens ir 23 gadus vecs centra spēlētājs no Lankasteras. Viņš ir 2,13 metrus garš un 111 kilogramus smags. Basketbolists esot ieinteresēts pierādīt savu talantu pēc tā, kad Nacionālā koledžu sporta asociācija (NCAA) liedza iespēju viņam pārstāvēt Alabamas universitātes komandu finālspēlēs.

O'Braiens ir piedalījies divās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Filadelfijas "76ers" treniņnometnēs un turpina trenēties, lai uzsāktu savu pirmo profesionālā sportista sezonu Latvijā.

Savukārt 25 gadus vecais Hils esot ļoti ātrs spēlētājs no Mineapolisas. Viņam bijusi nozīmīga loma Ohaio štata universitātes komandā, kurā bija trīs NBA pirmā līmeņa atlases spēles. Pēc aiziešanas no koledžas Hils sāka spēlēt "Premier" basketbola līgā ASV, kur pārstāvēja Deitonas "Air Strikers" un bija viens no rezultatīvākajiem komandā. Hils ir 1,86 metrus garš un sver 77 kilogramus

Kā vēsta Jēkabpils komanda, tad abi spēlētāji esot ļoti satraukti par iespēju uzsākt basketbolistu karjeras Eiropā un cer gūt daudz uzvaru, spēlējot Jēkabpils komandā.

Atgādinām, ka klubs noslēdzis līgumus arī ar basketbolistiem Mihailu Hlebovicki, Oskaru Virsi, Juriju Aleksejevu, Kristamu Medisu un jaunajiem jēkabpiliešiem Edgaru Leju un Arti Arnīti. Tāpat zināms, ka vienības galvenais treneris būs Edgars Teteris.

"Jēkabpils" nākamajā sezonā plāno spēlēt Latvijas Basketbola līgā (LBL), taču nav zināms, no kuras divīzijas komanda sāks cīņas.