Otrās uzvaras ULEB Eirolīgas turnīra basketbolā ceturtdaļfināla sērijās trešdien izcīnīja Krievijas klubs Maskavas CSKA, Grieķijas komanda Pireju "Olympiacos", kas ir pašreizējie turnīra čempioni, un Spānijas vienība Madrides "Real".

Visi panākumi tika izcīnīti ļoti pārliecinoši un nevienā no cīņām pēdējās minūtēs laukumā vairs nebija intriga.

CSKA aizvadītajā mačā ar rezultātu 90:68 (20:26, 24:11, 25:13, 21:18) savā laukumā pārspēja Spānijas komandu Vitorijas "Caja Laboral", kuras pieteikumā dalībai turnīrā ir latvietis Rinalds Mālmanis.

Uzvarētāju labā pa 16 punktiem guva serbu basketbolisti Nenads Krstičs un Zorans Ercegs. Tikmēr "Caja Laboral" rindās ar 19 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām izcēlās poļu basketbolists Macejs Lampe.

Čempioniem "Olympiacos" ar 71:53 (14:16, 21:10, 17:14, 19:13) savā laukumā pārspēja Turcijas klubu Stambulas "Anadolu Efes". Mājinieku komandas līderis šajā mačā ar 15 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm bija Vasilis Spanulis, bet "Anadolu Efes" rindās ar 13 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām izcēlās Kerems Gonlums.

Tikmēr "Real" basketbolisti savu skatītāju priekšā ar 75:63 (18:13, 18:15, 20:18, 19:17) uzvarēja Izraēlas komandu Telavivas "Maccabi Electra".

Madrides kluba labā 26 punktus guva Serhio Ļuļs, savukārt "Maccabi Electra" rindās ar 19 punktiem izcēlās amerikānis Deivids Lougans.

Sērijās līdz trijām uzvarām CSKA, "Olympiacos" un "Real" komandas izvirzījās vadībā ar rezultātiem 2-0, bet nākamie mači nākamnedēļ risināsies pašreizējo iedzinēju laukumos.

Jau ziņots, ka dramatiskāk risinās sērija starp Spānijas vienību Barselonas "Regal" un Grieķijas komandu Atēnu "Panathinaikos". Ja pirmajā mačā "Regal" savā laukumā izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar rezultātu 72:70, divas dienas vēlāk "Panathinaikos" revanšējās ar 66:65.

Šajā sērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1 un nākamie divi mači tiks aizvadīti Atēnās