Dramatisku uzvaru VTB bankas rīkotās Vienotās basketbola līgas (VBL) pusfināla sērijas ceturtajā spēlē trešdien izcīnīja Maskavas apgabala "Himki" komanda, kas viesos ar 77:75 (12:18, 21:26, 19:20, 25:11) pārspēja Maskavas vienību CSKA.

Uzvaru gūstot ar pēdējo sekunžu metienu, "Himki" sērijā līdz trijām uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

Ceturto ceturtdaļu "Himki" komanda uzsāka ar 12 punktu deficītu, taču spēja atspēlēties un pat izvirzīties vadībā, iekams laukuma saimnieki pēdējā minūtē rezultātu atkal izlīdzināja. Dramatisku uzvaru viesiem nodrošināja horvāts Zorans Planiničs, kurš sekundi pirms cīņas beigām realizēja divpunktu metienu.

Uzvarētāju labā 15 punktus guva Sergejs Moņa, bet Planiniča kontā 14 punkti.

Savukārt CSKA vienības rindās ar 13 gūtiem punktiem izcēlās serbs Vladimirs Micovs.

Sērijas izšķirošā cīņa piektdien notiks "Himki" komandas laukumā.

Finālā šī pāra uzvarētājus gaida Krasnodaras "Lokomotiv-Kubaņ" komanda, kas pusfināla sērijā ar 3-1 uzvarēja Lietuvas vienību Kauņas "Žalgiris".

Kā ziņots, "Himki" komanda turnīra ceturtdaļfinālā pārliecinoši ar 3-0 uzvarēja Latvijas čempionus "VEF Rīga".