Negaidīti pārliecinošu uzvaru ULEB Eirolīgas pirmajā spēlē ceturtdien izcīnīja Lietuvas basketbola grands Kauņas ”Žalgiris”, kas savā laukumā ar 90:62 sagrāva Horvātijas komandu Zagrebas ”Cedevita”.

”Žalgiris” izšķirošo izrāvienu veica otrajā ceturtdaļā, kad Marko Popovičs realizēja divus tālmetienus, divus pustālos un atdeva vēl divas piespēles, palīdzot Kauņas klubam panākt 42:27. Pēc pirmā puslaika Kauņas klubs bija vadībā ar 55:38, bet otrajā puslaikā vēl vairāk palielināja savu pārsvaru.

Uzvarētājiem 20 punktus guva Pauļus Jankūns, 17 punktus – Kšištofs Lavrinovičs, bet 15 punktus – Marko Popovičs. Viesiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Mikaēls Želabels, bet 15 punktus guva Breisijs Raits.