FIBA Eirolīgas turnīra spēlē trešdien 16 punktus guva latviete Ieva Kubliņa, palīdzot pagājušās sezonas Čehijas čempionvienībai Prāgas ZVVZ USK, kuru pārstāv arī cita latviete Zane Tamane, C apakšgrupas spēlē savā laukumā ar rezultātu 96:79 (23:13, 25:17, 23:24, 25:25) pārspēt Polijas komandu Goržovas KSSSE AZS-PWSZ.

Kubliņa šajā mačā spēlēja 26 minūtes, kuru laikā realizēja piecus no septiņiem divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Tāpat latviete izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, nopelnīja divas personīgās piezīmes un pieļāva divas kļūdas.

Savukārt Tamane laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā guva četrus punktus, realizējot divus no četriem izmestajiem divpunktu metieniem. Tāpat latviete izcīnīja divas atlēkušās bumbas un nopelnīja divas personīgās piezīmes.

Šī ZVVZ USK komandai bija otrā uzvara trijās aizvadītajās spēlēs, bet KSSSE AZS-PWSZ vienība piedzīvoja trešo zaudējumu.

Vēl trešdien FIBA Eirolīgas turnīrā pirmo zaudējumu piedzīvoja latviešu speciālista Gundara Vētras trenētā pagājušās sezonas Krievijas čempionvienība Jekaterinburgas UGMK, kas A grupas spēlē ar rezultātu 68:87 (12:24, 23:16, 17:19, 16:28) zaudēja Spānijas spēcīgākajam klubam Valensijas "Ros Casares".

UGMK labā 16 punktus guva Anna Votersa, bet 13 punkti Agņeškas Bibržickas rēķinā. Savukārt "Ros Casares" komandā pa 19 punktiem guva Deliša Miltone un Laija Palau.

Šī UGMK komandai bija pirmā neveiksme trijās spēlēs, bet "Ros Casares" komanda izcīnīja trešo panākumu. Abas komandas tiek uzskatītas par A apakšgrupas favorītēm.

Jau ziņots, ka vēl vienā A grupas spēlē trešdien Latvijas klubs "TTT Rīga" ar rezultātu 59:70 savā laukumā zaudēja Itālijas čempionēm Taranto "Cras Basket", kas aizvadītajā sezonā spēlēja FIBA Eiropas kausa izcīņas finālā.

Savukārt vēl viena A grupas trešās kārtas spēle tiks aizvadīta ceturtdien, kad Turcijas komanda Stambulas "Galatasaray", kas pērn triumfēja FIBA Eiropas kausa izcīņā, savā laukumā cīnīsies pret pagājušās sezonas Lietuvas un Baltijas čempionvienību Viļņas TEO.

A grupas kopvērtējumā pirmajā vietā izvirzījās komanda "Ros Casares", "Galatasaray" tikusi pie divām uzvarām divās spēlēs, tai seko UGMK, "Cras Basket" vienība ar vienu panākumu nostiprinājās ceturtajā vietā, bet TEO un "TTT Rīga" basketbolistes pagaidām cīnās bez uzvarām.

Kā ziņots, pēc aizvadīta divu apļu turnīra četras labākās komandas no katras grupas iekļūs astotdaļfinālā, kuram sekos ceturtdaļfināls un finālčetrinieka sacensības.