Latvijas basketbolists Rihards Kuksiks svētdien realizēja septiņus tālmetienus un guva 21 punktu, palīdzot Varēzes "Openjobmetis" komandai izcīnīt uzvaru Itālijas A sērijas čempionāta mačā.

"Openjobmetis" izbraukumā ar 84:72 (28:14, 16:25, 22:17, 18:16) uzveica Turīnas "Manital".

Kuksiks laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā trāpīja septiņus no astoņiem trīspunktu metieniem un nerealizēja vienu soda metienu.

Latvijas basketbolists arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica divas rezultatīvas piespēles un sakrāja 21 efektivitātes punktu.

Jau ziņots, ka svētdien iepriekš Latvijas basketbolistu Ojāra Siliņa un Artūra Strautiņa pārstāvētā komanda Redžio di Emīlijas "Grissin Bon" savā laukumā ar rezultātu 86:77 (23:13, 18:22, 21:21, 24:21) uzveica Kremonas "Vanoli".

Siliņš laukumā pavadīja 17 minūtes, bet punktus neguva, savukārt Strautiņš bija pieteikts šim mačam, taču laukumā neizgāja.

Kā zināms, Itālijas A sērijas komandu Avelīno "Sidigas" pārstāv Latvijas izlases kapteinis Jānis Blūms, kurš pleca savainojuma dēļ nav spēlējis kopš novembra un šosezon, visticamāk, laukumā neatgriezīsies.

Itālijas A sērijas čempionāta līdere ar 14 panākumiem 19 spēlēs ir Milānas "EA7 Emporio Armani", kamēr 15 uzvaras 21 mačā ir "Grissin Bon" rēķinā. Savukārt "Sidigas" ar 12 uzvarām ieņem ceturto vietu, bet "Openjobmetis" ar astoņiem panākumiem pakāpusies par divām vietām uz 11.pozīciju starp 16 komandām.