Latvijas basketbolistes Zanes Tamanes pārstāvētais Krievijas klubs Orenburgas "Nadežda" trešdien izcīnīja savu pirmo uzvaru FIBA Eirolīgas turnīrā, ar rezultātu 83:62 pieveicot citas latvietes Guntas Baško vienību "Halcon Avenida" no Spānijas, informē organizatori.
Pēc līdzīgi aizvadīta pirmā puslaika mājinieces nākamajās 20 minūtēs panāca mačā lūzumu, nodrošinot savu pirmo uzvaru Eirolīgas turnīrā. Līdz šim aizvadītajās sešās cīņās Krievijas kluba basketbolistes bija piedzīvojušas tikai zaudējumus. Savukārt Spānijas klubs ar piecām uzvarām septiņās spēlēs ieņem līderpozīcijas Eirolīgas A apakšgrupā.

Zane Tamane laukumā pavadīja 24 minūtes, šajā laikā gūstot desmit punktus un izcīnot zem groziem astoņas atlēkušās bumbas, kā arī nopelnīja piecas piezīmes.

Savukārt Tamanes tautiete Baško pretējā nometnē spēlēja 25 minūtes, mača protokolā atzīmējoties ar astoņu punktu guvumu.

Abas komandas nākamās Eirolīgas kārtas mačus aizvadīs 3. decembrī. "Nadežda" savā laukumā uzņems Francijas klubu "Bourges basket", kamēr "Halcon Avenida" arīdzan mājās spēlē tiksies ar Turcijas vienību Stambulas "Cola Turka".