Sestdien, 15. martā, zaudējumu Spānijas sieviešu līgas spēlē piedzīvoja latviešu basketbolistu Lienes Jansones un Zanes Tamanes pārstāvētā "Hondarribia-Irun" vienība, ar rezultātu 57:62 piekāpjoties "Real Club Celta Vigourban".
Abas latviešu basketbolistes laukumā devās komandas sākuma sastāvā. Liene Jansone spēlētajās 30 minūtēs guva 6 punktus, realizējot divus no sešiem divpunktu metieniem un abus izpildītos soda metienus. Viens raidītais trīspunktu metiens bija neprecīzs. Jansone izcīnīja arī 8 atlēkušās bumbas un vienreiz rezultatīvi piespēlēja.

Zane Tamane laukumā pavadīja 38 minūtes un guva 10 punktus, realizējot četrus no sešiem divpunktu metieniem un divus izpildītos soda metienus. Viņa izcīnīja arī 7 atlēkušās bumbas.

Nākamo spēli "Hondarribia-Irun" aizvadīs 22. martā, kad tiksies ar "Arranz-Jopisa Burgos".