Abas puses parakstījušas līgumu uz vienu gadu.

Kopš 2009.gada Muižnieks vadīja Polijas klubu Sopotas "Trefl", kas aizvadītajā sezonā kļuva par Polijas vicečempioni. Gaidāmajā sezonā "Trefl" basketbolisti startēs Eiropas kausa izcīņas pamatturnīrā.

Polijas čempionāta finālsērijā "Trefl" komanda ar rezultātu 3-4 piekāpās ULEB Eirolīgā spēlējošajai Gdiņas "Asseco Prokom" vienībai.

Savukārt regulārajā čempionātā "Trefl" ieņēma otro vietu, kopvērtējumā atpaliekot vien no "Asseco Prokom" vienības, kas aizvadīja mazāku spēļu skaitu.

Kā ziņots, Muižnieks tika atzīts par aizvadītās sezonas Polijas čempionāta labāko treneri gan kolēģu, gan populārā portāla "Eurobasket.com" vērtējumā.

Pirms darba "Trefl" komandā Muižnieks ārvalstu klubos nebija strādājis. No 1999.gada līdz 2007.gadam Muižnieks trenēja vairākkārtējos Latvijas čempionus "Ventspils", bet pēc tam pusotru sezonu bija Rīgas "Barons"/LMT galvenais treneris. Tāpat Muižnieks kā galvenais treneris vadījis Latvijas vīriešu nacionālo izlasi divos Eiropas čempionātos un bijis Ainara Zvirgzdiņa palīgs Latvijas sieviešu basketbola valstsvienībā.

Zīmīgi, ka pagājušā gada novembrī par tā brīža Ukrainas čempionāta pastarītes "Krivbasbasket" galveno treneri kļuva Latvijas valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis, palīdzot komandai regulārajā čempionātā pakāpties uz desmito kopvērtējuma vietu.

Jau vēstīts, ka jūnija sākumā Bagatskis tika apstiprināts spēcīgā kluba Kijevas "Budiveļņik" jauno galveno treneri.

Ar Bagatski līgums noslēgts uz trim gadiem pēc sistēmas 1+1+1.