Spānijas grands Madrides "Real" ceturtdien panāca izlīdzinājumu ULEB Eirolīgas basketbolā ceturtdaļfināla sērijā pret Atēnu "Panathinaikos Superfoods", kamēr Krievijas vienība Maskavas CSKA nonākusi soli no finālčetrinieka sacensībām.

"Real" izbraukumā izcīnīja uzvaru ar 89:82 (16:21, 20:19, 32:21, 21:21) un sērijā līdz trim uzvarām panāca neizšķirtu 1-1.

Madrides kluba sastāvā 18 punktus iemeta Felipe Reijess, kamēr 17 punkti Džeisī Kerolam. Savukārt "Panathinakos Superfoods" rindās 20 punkti Maikam Džeimsam.

Cīņas sākumā iniciatīvu ieguva "Panathinaikos Superfoods" vienība, kas pirmajās minūtēs iekrāja pat astoņu punktu pārsvaru (15:7), tomēr "Real" pamazām izlīdzināja spēles gaitu. Pirmo puslaiku Atēnu vienība gan noslēdza ar četru punktu vadību (40:36).

Otrā puslaika ievadā Grieķijas klubs vēl turējās vadībā, tomēr pēc tam "Real" veica nelielu izrāvienu un izvirzījās vadībā ar 57:51. Madrides kluba basketbolisti bija pārņēmuši iniciatīvu. Lai arī "Panathinaikos Superfoods" ceturtajā ceturksnī vēl panāca 68:68, mača izskaņu spāņi aizvadīja bez liekiem uztraukumiem un izcīnīja uzvaru.

Tikmēr vēl vienā ceturtdaļfināla otrajā spēlē divu Krievijas klubu duelī CSKA savā laukumā ar 89:84 (24:22, 19:23, 25:21, 21:18) pieveica Maskavas apgabala "Himki", sērijā panākot 2-0.

CSKA rindās lielisku sniegumu demonstrēja Serhio Rodrigess, kura kontā 26 punkti un desmit atlēkušās bumbas, bet Korijs Higinss pievienoja 19 punktus. Savukārt "Himki" labā 24 punktus iemeta Entonijs Džils.

Lai arī vēl pirmajā puslaikā starp abām vienībām bija gana līdzvērtīga cīņa, vadībā esot te vienai, te otrai komandai, otrajā spēles daļā iniciatīva pārgāja CSKA pusē. "Himki" tikai trešajā ceturtdaļā uz brīdi spēja izvirzīties nelielā vadībā, bet noslēdzošajā ceturksnī mājinieki spēja iegūt arī desmit punktu vadību.