Iepriekšējās sezonas ULEB Eirolīgas vērtīgākais spēlētājs Serhio Ļuļs trešdien pēc vairāk nekā astoņu mēnešu pārtraukuma atgriezās laukumā un palīdzēja Madrides "Real" komandai svinēt uzvaru.

"Real" basketbolisti Eirolīgas ceturtdaļfināla trešajā mačā savā laukumā ar rezultātu 81:74 (17:17, 23:17, 17:19, 24:21) pārspēja Grieķijas čempioni Atēnu "Panathinaikos Superfoods", sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Ļuļs pērn augustā, Spānijas izlases sastāvā gatavojoties Eiropas čempionātam, pārbaudes spēlē pārrāva ceļgala krusteniskās saites, kā rezultātā izlaida lielāko daļu no šīs sezonas. Sākotnēji tika pieļauta iespēja, ka spāņu aizsargs izlaidīs visu 2017./2018.gada sezonu.

Savā atgriešanās mačā viņš laukumā pavadīja teju 20 minūtes, kuru laikā guva astoņus punktus un veica četras rezultatīvas piespēles.

Madrides vienībā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Džeisī Kerols, kamēr pretiniekiem ar 26 punktiem atzīmējās Niks Kalatess.

Ļuļs iepriekšējā sezonā tika atzīts par Eirolīgas un Spānijas čempionāta vērtīgāko spēlētāju. Eirolīgā spāņu basketbolists 33 spēlēs vidēji iemeta 16,5 punktus, veica 5,9 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 1,8 atlēkušās bumbas. Savukārt Spānijas čempionātā Ļuļs 40 spēlēs vidēji guva 16,5 punktus, veica 5,4 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 1,6 atlēkušās bumbas.

Tikmēr Maskavas apgabala komandu "Himki" savā laukumā ar rezultātu 79:73 (17:15, 27:27, 16:15, 19:16) pārspēja vēl vienu Krievijas galvaspilsētas vienību CSKA, kas gan sērijā ir vadībā ar 2-1.

"Himki" uzvaru ar 27 punktiem kaldināja Aleksejs Šveds, bet 22 punktus guva amerikānis Entonijs Džills.

CSKA komandā ar 26 punktiem izcēlās Korijs Higinss, bet 16 punkti un 12 atlēkušās bumbas bija Otello Hanteram.